WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kret

Dorota Gardias skrytykowana za nagranie zza kierownicy auta z córką źle przypiętą pasami. „Popełniłam głupotę”

Kret Pon Sie 01, 2022 3:29 pm

Jeżeli to samochód służbowy TVN, to może TVN powinien go jej odebrać za naruszenie zasad bezpieczeństwa jazdy. Redaktorzy ... - zapytajcie TVN.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Dorota Gardias skrytykowana za nagranie zza kierownicy auta z córką źle przypiętą pasami. „Popełniłam głupotę”

Gie Pon Sie 01, 2022 3:35 pm

Nie dziwię się że zrobiło jej się słabo. Jakby straciła pracę w TVN to skończyłaby jak Kurdej-Szatan.
Awatar użytkownika
Stefan

Re: Dorota Gardias skrytykowana za nagranie zza kierownicy auta z córką źle przypiętą pasami. „Popełniłam głupotę”

Stefan Pon Sie 01, 2022 3:45 pm

Cóż, zrobiła bezmyślnie.
Awatar użytkownika
hj

hj Pon Sie 01, 2022 3:52 pm

a czego sie mozna spodziewac po pogodynce?
Awatar użytkownika
jak

jak Pon Sie 01, 2022 4:01 pm

Ja nie rozumiem dlaczego jakąś pogodynkę tyle osób obserwuje? Co ona takiego istotnego w życiu robi żebym ja miał się nią interesować?
Awatar użytkownika
niezle

niezle Pon Sie 01, 2022 4:19 pm

Wojtek Kardys powoli staje się Pudelkiem, tam nieprzypięte pasy (FUJ!), tam Mata wydaje nowego tłustego hamburgera dla dzieci 12 lat (GENIALNA AKCJA!)
Awatar użytkownika
Eeee

Eeee Pon Sie 01, 2022 4:41 pm

Babon pewnie i tak będzie jeździć jak dotychczas, ale trzeba było strzelić kłamstwo o bezpieczeństwie. Witamy w cyrku!
Awatar użytkownika
Maro

Maro Pon Sie 01, 2022 4:54 pm

Znowu Dorotka, Królowa kradzionych faktur? Ho ho księżniczko z Lublina. Wiesniak zawsze będzie wieśniakiem…
Awatar użytkownika
Black

Black Pon Sie 01, 2022 5:11 pm

Czółka gładkie mają celebrytki. Czółka, których nigdy nie zmarszczyła bruzda refleksji. Trzymam kciuki za DG
Awatar użytkownika
George

George Pon Sie 01, 2022 5:12 pm

W ramach pokuty wystąpiła w Mask Singer.
Awatar użytkownika
wartburg

wartburg Pon Sie 01, 2022 7:55 pm

Gratulujemy firmie MERCEDES BENZ ambasadora marki.
Awatar użytkownika
Pluto

Re: Dorota Gardias nagrała materiał sponsorowany dla Mercedesa. Po fali krytyki przeprosiła

Pluto Wto Sie 02, 2022 7:16 am

A policja? Chyba mandat i punkty się należą. Jest dowód, czyli nagranie i jest przyznanie się do winy..
Awatar użytkownika
BMW

Re: Dorota Gardias nagrała materiał sponsorowany dla Mercedesa. Po fali krytyki przeprosiła

BMW Wto Sie 02, 2022 9:01 am

Gratulujemy Mercedesowi wyboru inteligentnej celebrytki do nieoznaczonej kampanii (UOKiK działaj). Zróbcie z nią coś jeszcze .
Awatar użytkownika
docdrhab

docdrhab Wto Sie 02, 2022 10:08 am

Boszsz, ludzie, ale macie problemy - proponuje wykorzystac ten potencjal w Narodzie i wprowadzic "bounty hunters" od parkowania - kazdy moze zrobic zdjecie nieprawidlowo zaparkowanego samochodu i wyslac na policje / do strazy miejskiej - i dostawac np 5% od wlepionego mandatu.
Awatar użytkownika
Telemedion

Telemedion Wto Sie 02, 2022 11:09 am

Jesooo jak słyszę te nieustanne przeprosiny tych gwiazdeczek to słabo mi się robi. Takie przedszkole. Przeprosić kolegę i obiecaj poprawe. Za głupotę nie da się przeprosić.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości