WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Griffo

Dorota Gardias w szpitalu po zakażeniu koronawirusem. TVN: w redakcji nikt nie ma objawów

Griffo Czw Paź 01, 2020 7:34 am

Pani Doroto, czekam na Pani i córeczki powrót do zdrowia. Pani powrót na ekrany będzie dla mnie świętem. Zdrówka!
Awatar użytkownika
Adrian

Re: Dorota Gardias w szpitalu po zakażeniu koronawirusem. TVN: w redakcji nikt nie ma objawów

Adrian Czw Paź 01, 2020 8:00 am

Od pół roku żenujące łączenia na odległość, a nie zadbali o prezenterkę pogody.
Awatar użytkownika
Super jest

Re: Dorota Gardias w szpitalu po zakażeniu koronawirusem. TVN: w redakcji nikt nie ma objawów

Super jest Czw Paź 01, 2020 8:27 am

Tvn radzi sobie doskonale z kryzysem. W ogóle jest to najlepszy pracodawca doceniany w corocznych rankingach. Płacą co prawda 30 procent tego co w TVP, ale codziennie masz do czynienia z dynamicznym zespołem i jesteś w nowoczesnym środowisku pracy.
Awatar użytkownika
lamia

lamia Czw Paź 01, 2020 9:13 am

"Super jest" napisał(a): Tvn radzi sobie doskonale z kryzysem. W ogóle jest to najlepszy pracodawca doceniany w corocznych rankingach. Płacą co prawda 30 procent tego co w TVP, ale codziennie masz do czynienia z dynamicznym zespołem i jesteś w nowoczesnym środowisku pracy.

No i mam dobry dzień :)))))))))))))))))))
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Paź 01, 2020 9:20 am

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Awatar użytkownika
Smith

Smith Czw Paź 01, 2020 9:28 am

"Super jest" napisał(a): Tvn radzi sobie doskonale z kryzysem. W ogóle jest to najlepszy pracodawca doceniany w corocznych rankingach. Płacą co prawda 30 procent tego co w TVP, ale codziennie masz do czynienia z dynamicznym zespołem i jesteś w nowoczesnym środowisku pracy.

Zaraz będą tyle zarabiać w Trójce, bo wszyscy najlepsi odeszli, a reputacja PR3 leży ju gruzach. A jak do siebie media rządowe przekonują, to wszyscy wiedzą.
Awatar użytkownika
Smith

Smith Czw Paź 01, 2020 9:32 am

Jakieś dziwne te wpisy pod artykułem. Gdzie są ci wszyscy, którzy wierzą w spisek covidowy i że Ziemia jest płaska?
Awatar użytkownika
KalI

KalI Czw Paź 01, 2020 9:45 am

Wedle tego co TVN przekazuje ludzia w wiadomościach to według mnie cala redakcja powinna byc na kwarantannie plus ludzie którzy mieli kontakt z redakcja łącznie z rodzinami pracownikow TVN.
Awatar użytkownika
onek

onek Czw Paź 01, 2020 10:20 am

ne udzielamy informacji o stanie zdrowia...ale stan jest ciężki
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Paź 01, 2020 11:50 am

Dożo siły i szybkiego powrotu do zdrowia.
Trzymam kciuki i ślę duży szeroki uśmiech.
Awatar użytkownika
ręce opadają

ręce opadają Czw Paź 01, 2020 12:07 pm

"onek" napisał(a): ne udzielamy informacji o stanie zdrowia...ale stan jest ciężki

umiesz czytać ze zrozumieniem?
Awatar użytkownika
buhaha

buhaha Czw Paź 01, 2020 12:52 pm

Jeszcze na głowe nie upadłem aby wierzyć w te szopke
Awatar użytkownika
Aha

Aha Czw Paź 01, 2020 8:15 pm

Nie rozumiem dlaczego mój komentarz został usunięty. Napisałem wcześniej, że widziałem ją wczoraj w złotych tarasach. Na pewno multum ludzi może to potwierdzić. Robicie tu niezłą propagandę
Awatar użytkownika
gosc

gosc Nie Paź 04, 2020 7:53 pm

do Aha

ale teraz poszlo?
Awatar użytkownika
gosc

gosc Nie Paź 04, 2020 7:55 pm

"buhaha" napisał(a): Jeszcze na głowe nie upadłem aby wierzyć w te szopke

teraz taka moda zeby sobie podbic popularnosc w sytuacji gdy wirus jest gdzies, ale nie ma pandemii
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości