[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dorota Gawryluk: Politycy mieli, mają i będą mieli wpływ na Telewizję Polską

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ton nadaje

Dorota Gawryluk: Politycy mieli, mają i będą mieli wpływ na Telewizję Polską

ton nadaje Sob Maj 28, 2016 3:49 am

Dobrze powiedziane. Czy ktoś rozliczał Wiadomości za czasów Kraśki, kiedy zrobiły podobnie jak Fakty laurkę na temat przesłuchania komisarz Bieńkowskiej, a potem się okazało, że wypadła najsłabiej ze wszystkich przyszłych komisarzy?
Awatar użytkownika
Lubicz

Re: Dorota Gawryluk: Politycy mieli, mają i będą mieli wpływ na Telewizję Polską

Lubicz Sob Maj 28, 2016 5:36 am

Kiedyś było super
Płynął jeden przekaz dla ludu
Teraz mamy ten cholerny pluralizm
Jak żyć!
Awatar użytkownika
@Lubicz

Re: Dorota Gawryluk: Politycy mieli, mają i będą mieli wpływ na Telewizję Polską

@Lubicz Sob Maj 28, 2016 6:40 am

Pluralizm był. Mieliście Łżepublikę. Poza tym bawcie się jak chcecie tylko nie każcie Polakom za to płacić. Sfinansujcie to z wałków Srebrnej np.
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Sob Maj 28, 2016 6:41 am

"Lubicz" napisał(a): Kiedyś było super
Płynął jeden przekaz dla ludu
Teraz mamy ten cholerny pluralizm
Jak żyć!

Teraz mamy spójny przekaz kolesi z Nowodworskiej o genialnych posunięciach żoliborskiego Geniusza Karpat :D
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Sob Maj 28, 2016 7:15 am

Dla mnie tzw. media rzetelne i obiektywne są nudne i dlatego w ogóle nie oglądam i nigdy nie oglądałem Wydarzeń. Lubię, kiedy program informacyjny przedstawia poglądy zgodne z moimi przekonaniami. Bardzo dobrze mi się ogląda Wiadomości od początku tego roku, wcześniej ich unikałem ze względu na obrzydliwą lewacką propagandę.
Awatar użytkownika
Dobra Zmiana

Dobra Zmiana Sob Maj 28, 2016 7:58 am

Co za wywiad, trzeba się było namęczyć żeby coś z niej wydusić, pracujemy nie powiemy itd.
Jednak Gawryluk jak ognia unikała krytyki TVP, nie zapomniała natomiast skrytykować "pewnej gazety" oraz zbagatelizować ranking wolności mediów. Liczy że wejdzie z honorami do TVP jako wielki naprawczy?
Awatar użytkownika
piękna opinia

piękna opinia Sob Maj 28, 2016 8:10 am

Chociaż jedna taka i piękna i mądra wśród tej swołoczy antypolskiej zakłamanej szubrawej.
Awatar użytkownika
123

123 Sob Maj 28, 2016 9:06 am

"Dlaczego wcześniej...." Typowy tekst z poradnika pt. Jak zadawać pytania i szczuć. Po tym łatwo się poznaje komu służy zadający pytanie. A dt jest monitorowany bo to zwyczajnie zabawne jak manipulują. Taka nasza koreańską telewizyka. Ta z północy oczywiście. jak można tego czegoś bronić? Ano można. Jak się służy sami wiecie komu.
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Sob Maj 28, 2016 10:46 am

Wydarzenia są jak pani Gawryluk i na odwrót - nijakie i bezbarwne. Media nigdy nie były, nie są i nie będą neutralne. Neutralne media są jak UFO. Wszyscy o tym słyszeli, niektórzy może nawet widzieli, ale nie ma na to żadnych dowodów.
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Maj 28, 2016 10:57 am

Oglądam tylko TVN24 bez Rymanowskiego, a Polsat kiedy nie prowadzi Gawryluk
Awatar użytkownika
narodowiec z UK

narodowiec z UK Sob Maj 28, 2016 12:18 pm

Jaki kraj takie media publiczne. PL to buractwo w kazdym wymiarze.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Sob Maj 28, 2016 12:53 pm

Nie mogę patrzeć na tą panią sepleniąca pod nosem jakieś dyrdymały. Pamiętam jej "debatę" z Dudą przed wyborami prezydenckimi. Czegoś takiego nie widziałem nigdy, nie wiem jak oni sprzątnęli ze studia tyle ton wazeliny.
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Sob Maj 28, 2016 1:11 pm

Zaryzykuję i chętnie dam sobie coś obciąć. Nie mam bowiem wątpliwości, jak pani Gawryluk głosowała w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.
Awatar użytkownika
1/2sat

1/2sat Sob Maj 28, 2016 1:59 pm

Objęcie kierownictwa Wydarzeń przez tę panią (uwielbienie dla pisu bardzo w niej widać – więc właściwa osoba na właściwe czasy) to zapewne część układu Solorza z prezesikiem. W biznesie trzeba się układać, ale może wtedy dziennikarską działalność trzeba brać w cudzysłów.
Awatar użytkownika
mradar

mradar Sob Maj 28, 2016 2:03 pm

a jak w tvp pracowala toje ogladala czy tylko sie odcinała? ta baba tylko umie czytać z promptera,jak ktos jej cos napisze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości