WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator

Dorota Warakomska nie wróci na antenę TOK FM. „Nie chcę przyczyniać się do ataków na stację”

Obserwator Pią Paź 05, 2018 4:12 pm

Już wiem Warakomska będzie rzecznikiem Ratusza jak wygra Trzaskowski. Wszystko jasne !
Awatar użytkownika
no no

Re: Dorota Warakomska nie wróci na antenę TOK FM. „Nie chcę przyczyniać się do ataków na stację”

no no Pią Paź 05, 2018 4:40 pm

co robi reklama TOK FM w tzw. TVP PIS ? uprzedzam ludków z plakietkami "konstytucja " O.K ale jakby reklamę TV TRWAM nadano to byłby hejt
Awatar użytkownika
Ryta

Re: Dorota Warakomska nie wróci na antenę TOK FM. „Nie chcę przyczyniać się do ataków na stację”

Ryta Pią Paź 05, 2018 5:07 pm

Warakomska jest za stara na rzecznika, Trzaskowski weźmie sobie jakiegoś geja, będą sobie robić dobrze.
Awatar użytkownika
Al

Al Pią Paź 05, 2018 6:00 pm

Feministka W. to jskies medialne nieporozumienie.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pią Paź 05, 2018 6:03 pm

Szacunek dla pani Doroty, niewielu potrafi rozstawać się z klasą
Awatar użytkownika
Zygmunt Laskowski

Zygmunt Laskowski Pią Paź 05, 2018 9:30 pm

Tej gościni już dziękujemy.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Sob Paź 06, 2018 12:11 am

Zostaje natomiast Piotr Najdztub obrońca konstytucji i pogromca prawa o ruchu drogowym. Jego kilkuletnie poruszanie się po drogach publicznych bez prawa jazdy oraz obowiązkowego OC, co się wydało dopiero po prowokacji wrogich sił, nie budzi żadnych wątpliwości stacji Tok FM oraz zarządu Agory. Jak wiadomo Konstytucja, której znanym obrońcą jest pan Najsztub stoi ponad wszystkimi innymi prawami
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Paź 06, 2018 1:02 am

Tragiczna wiadomość.
Jako wierny słuchacz (masochista) Tok FM pozostaję nieutulony w żalu.
Awatar użytkownika
Pit

Pit Sob Paź 06, 2018 2:32 am

Lubie ta pania jeszcze z czasow wiadomosci tvp, jednak poranki w tok fm z nia to byla istna sesja terrorystki feministycznej. Poprawnosc na sile i tworzenie nowych hybryd jezykowych np.witam rezyserke, ministre. Z calym szacunkiem odetchnalem...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Paź 06, 2018 11:55 pm

A co będzie robić jak wygra Jaki?
Wróci do USA czy może poprowadzi program z Maxem Kolonko lub Zuzanną Falzmann?
A może przygarnie ją Marek Wałkuski?
Jeśli to nie pomoże to powrót do Partii Kobiet z Magdą Środą byłby czymś naturalnym w jej przypadku. Któż jej nie pamięta z Wiadomości i Panoramy, przed wyjazdem za granicę mogła poznać Krystynę Antosik, która kiedyś prowadziła Panoramę. Kiedyś z Warakomską Wiadomości prowadził Zygmunt Chajzer. Wtedy w nocy był Grzegorz Miecugow. Później była era Joli Pieńkowskiej, która weszła z konkursu.
Awatar użytkownika
słuchaczka

słuchaczka Nie Paź 07, 2018 8:47 pm

"Pit" napisał(a): Lubie ta pania jeszcze z czasow wiadomosci tvp, jednak poranki w tok fm z nia to byla istna sesja terrorystki feministycznej. Poprawnosc na sile i tworzenie nowych hybryd jezykowych np.witam rezyserke, ministre. Z calym szacunkiem odetchnalem...

Mnie też ulżyło i zacznę znowu włączać włączać TOK FM, bo z powodu autoprezentacji redaktorini Warakomskiej i prezentacji własnych poglądów na antenie, przestałam po wielu latach słuchać TOK-u. Bałam się, że rano usłyszę jej jak żyletka głos....
Awatar użytkownika
az

az Nie Paź 07, 2018 10:32 pm

I to poszanowanie feminizmu :))))
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Paź 09, 2018 10:53 am

To dziennikarzowi już nie wolno mieć własnych poglądów? Nie wolno stanąć po czyjejś stronie? To co w takim razie robią dziesiątki propagandystów w radiu i telewizji publicznej?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości