[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dorota Wellman z przedsiębiorcami reklamują Magenta Biznes w T-Mobile (wideo)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ania

Dorota Wellman z przedsiębiorcami reklamują Magenta Biznes w T-Mobile (wideo)

Ania Pon Maj 14, 2018 11:31 am

Horror.
Awatar użytkownika
to zabawne

Re: Dorota Wellman z przedsiębiorcami reklamują Magenta Biznes w T-Mobile (wideo)

to zabawne Pon Maj 14, 2018 3:28 pm

Jeśli chodzi o zniechęcenie to ta drobna osóbka jest idealna. Chyba została złapana na łapance albo na zasadzie "palec pod budkę". W sumie można było zresztą wykorzystać jakiegoś polityka z Nowoczesnej czy Platformy - tak samo obiektywna jest ta ziejąca jadem Mrs Wellman.
Awatar użytkownika
Dominik11

Re: Dorota Wellman z przedsiębiorcami reklamują Magenta Biznes w T-Mobile (wideo)

Dominik11 Wto Maj 15, 2018 1:53 pm

Dla mnie wykorzystywanie znanych osób w obecnych czasach nie jest najlepszym rozwiązaniem, jako klient wolałbym aby pieniądze, które idą na wynagrodzenie celebrytów szły na ulepszenie oferty. Ja osobiscie zrezygnowałem z abonamentu w t-mobile i przeniosłem się do mobile vikings bo ich oferta jest dla mnie atrakcyjniejsza i nie jestem zobowiązany żadną umową. A vikingowie nie używają Pani wellman czy innych gwiazdek polskiego showbizu.
Awatar użytkownika
Merik&

Merik& Wto Maj 15, 2018 9:29 pm

Mi bardzo zapadła w pamięć piosenka z reklam, a lubiłm ją zawsze. Co do Wellman - dla mnie jest równą i zdystansowaną babka i jej podłożony głos w reklamie robi robote. Estetyka/kolorystyka reklam stonowana i spójna z innymi. Poza tym wydaje mi się, że inne sieci jak np. Play ma tych gwizd 100x więcej, ona jest chyba jedyna. Z mojej perspektywy - pr, wszystko tutaj działa jak należy i nie widzę udziwnień.
Awatar użytkownika
a

a Pią Maj 25, 2018 11:06 pm

nic dziwnego, że t-mobile cienko przędzie skoro ma takich specjalistów, którzy angażują wellmanową do reklamy pewnie za ciężką kasę...
Awatar użytkownika
a

a Pią Maj 25, 2018 11:09 pm

"Merik&" napisał(a): Mi bardzo zapadła w pamięć piosenka z reklam, a lubiłm ją zawsze. Co do Wellman - dla mnie jest równą i zdystansowaną babka i jej podłożony głos w reklamie robi robote. Estetyka/kolorystyka reklam stonowana i spójna z innymi. Poza tym wydaje mi się, że inne sieci jak np. Play ma tych gwizd 100x więcej, ona jest chyba jedyna. Z mojej perspektywy - pr, wszystko tutaj działa jak należy i nie widzę udziwnień.

wellmanowa przestań sobie pisać laurki, bo słupków t-mobilowi nie podciągniesz, a jeszcze obniżysz....
Awatar użytkownika
MArcin

MArcin Pon Cze 25, 2018 12:38 pm

dno, u mnie w firmie wszyscy mamy prepaid, jak ktoś nie korzysta to nie płaci i tyle. nic się nie dzieje, jesteśmy w mobile vikings, zwłaszcza teraz jak zrobili promocję i można mieć za free. T-mobile... chyba tak się właśnie robi efekt wow
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości