[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dorota Zawadzka o „Małych Gigantach”: Zaszokowała mnie wypowiedź dyrektora programowego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ekspert

Re: Dorota Zawadzka o „Małych Gigantach”: Zaszokowała mnie wypowiedź dyrektora programowego

ekspert Sob Mar 21, 2015 9:54 am

ten program to gwałt emocjonalny na dzieciach
Awatar użytkownika
Adam

Re: Dorota Zawadzka o „Małych Gigantach”: Zaszokowała mnie wypowiedź dyrektora programowego

Adam Sob Mar 21, 2015 11:33 am

Ale niestety szef programowy TVN ma rację, ponieważ ten program spełnia chore ambicje rodziców a nie rzeczywiste marzenia dzieciaków.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Mar 21, 2015 11:51 am

a Pani Zawadzka nie promowała się na biednych dzieciach? Czy jej program był taki super? Czy dzieci, które odwiedzała nie miały i nie mają urazu psychicznego na myśl o tym, że ich przyszły pracodawca googlując je będzie wiedział, że w czasach dzieciństwa był mały potworem, do którego pani z TV musiała przyjechać? Wszędzie hipokryzja....
Awatar użytkownika
adam borys

adam borys Sob Mar 21, 2015 11:52 am

Pani superniania najbardziej to dba o obecnosc w mediach i tyle.
Awatar użytkownika
l

l Sob Mar 21, 2015 11:54 am

Programy TVN maja poziom wzrostu Dyr. programowego
Awatar użytkownika
jan

jan Sob Mar 21, 2015 12:29 pm

Ta-a superniania to na czym sie wzorował? wszystko jest na sprzedaż :(
Awatar użytkownika
inna

inna Sob Mar 21, 2015 12:46 pm

Rywalizacja istnieje od przedszkola. Nie można udawać, że jej nie ma. Bo jest naturalna. Niestety, dużo gorszy jest brak czystych kryteriów tej rywalizacji. Jak porównać dziewczynkę tańczącą klasycznie z dziewczynką śpiewającą hip hop? Z moich obserwacji wynika, że zwycięża dziecko , które ma więcej tupetu, które podliże się jurorowi, albo powie coś śmiesznego. Uczestnicy powinni wiedzieć jak są oceniani i dlaczego wypadły lepiej ( gorzej).Teraz nie wiedzą.
Awatar użytkownika
inna

inna Sob Mar 21, 2015 12:46 pm

Rywalizacja istnieje od przedszkola. Nie można udawać, że jej nie ma. Bo jest naturalna. Niestety, dużo gorszy jest brak czystych kryteriów tej rywalizacji. Jak porównać dziewczynkę tańczącą klasycznie z dziewczynką śpiewającą hip hop? Z moich obserwacji wynika, że zwycięża dziecko , które ma więcej tupetu, które podliże się jurorowi, albo powie coś śmiesznego. Uczestnicy powinni wiedzieć jak są oceniani i dlaczego wypadły lepiej ( gorzej).Teraz nie wiedzą.
Awatar użytkownika
inna

inna Sob Mar 21, 2015 12:47 pm

Awatar użytkownika
vino

vino Sob Mar 21, 2015 12:59 pm

Przecież to wszystko są formaty z jej Supernianią włącznie a ta pani zamiast zająć się właściwą edukacją swojego syna, po studiach telewizyjnych latać. Synunia już puścili ?
Awatar użytkownika
ABC

ABC Sob Mar 21, 2015 5:29 pm

Mam wrażenie, że superniania odgrywa się na TVN za to, że jej nie zaprosił do tej produkcji... Pewnie o, jakby dostała propozycję zupełnie inaczej by brzmiało Jej zdanie. Dzieciaki nie ryby, mają swój głos... mają talent i są bystre oraz odważne. Właśnie spełniają swoje marzenia, żaden nie jest tam tylko z powodu, ze rodzice mu kazali... bo są naturalne i bardzo zdolne. Niech się promują od małego... Zresztą ja też kiedyś marzyłam o scenie i wiem, że zrobiłabym wiele, aby znaleźć się na ich miejscu, ale kiedyś nie było takich możliwości... Gratuluję "Małym gigantom" i ich rodzicom, twórcom programu i wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Pani Doroto - niech Pani wrzuci na luz, bo to już zaczyna być śmieszne... widzę, że przy krytykowaniu "Małych gigantów" i Pani chce się ogrzać blaskiem fleszy i świateł z tej sceny...
Awatar użytkownika
gosia

Re: Dorota Zawadzka o „Małych Gigantach”: Zszokowała mnie wypowiedź dyrektora programowego TVN

gosia Nie Mar 22, 2015 3:01 am

na festiwalach,konkursach,zawodach tez jest konkurencja i tez dzieci placza jak przegrywaja.. troche przesadzacie z ta negatywna opinia. dzieci chca startowac w konkursach,zawodach. jezeli maja swoja pasje i pragna sie tym "pochwalic" porownac swoje sily dlaczego mamy im zabraniac i ich "chronic". fajnie ze maja mozliwosc konkurowac na swoim poziomie,poziomie dzieci a nie z doroslymi
Awatar użytkownika
beta

Re: Dorota Zawadzka o „Małych Gigantach”: Zszokowała mnie wypowiedź dyrektora programowego TVN

beta Nie Mar 22, 2015 10:35 am

przecież na festiwalach też dzieci przegrywają ,nie oszukujmy się niestety rywalizacja jest wszędzie zaczynając od przedszkola i co zawsze jest wygrany i przegrany tylko zależy w jaki sposób się tego nauczymy ,albo jak przekażą nam to rodzice
Awatar użytkownika
xxx

xxx Nie Mar 22, 2015 12:39 pm

Mówi to kobieta,która na dzieciach w tv się wybiła,a teraz próbuje zwrócić na siebie uwagę bo nikt jej nie pamięta.
Awatar użytkownika
AntyNianiaZapomniana

AntyNianiaZapomniana Nie Mar 22, 2015 12:42 pm

Ona ma gdzieś dzieci,rozgłosu się zachciało.W Małych Gigantach te dzieci czują się lepiej niż u niej w programie,gdzie musiały udawać kogoś,kim nie były.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości