WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
ss

Drive 3 - nowy, wytrzymały smartfon od Kruger&Matz za 999 zł

ss Wto Cze 09, 2015 12:42 am

najs
Awatar użytkownika
mike

Re: Drive 3 - nowy, wytrzymały smartfon od Kruger&Matz za 999 zł

mike Wto Cze 09, 2015 3:38 am

polowa 2015 a ktos wypuszcza na rynek smartfona 4g z 1gb pamieci ram. lol.
Awatar użytkownika
ele

ele Wto Cze 09, 2015 12:35 pm

super, chyba już wiem na co wymienię delikatnego ajfona
Awatar użytkownika
M

M Wto Cze 09, 2015 1:52 pm

Przestrzegam przed kupowaniem produktów Kruger i Matz. Miałem telefon Soul - wieczne problemy - zawieszanie się aparatu fotograficznego, po odebraniu połączenia dźwięk rozmówcy słyszany dopiero po 2-3 sekundach i wiele innych. Nie warto tracić nerwów.
Awatar użytkownika
drive user

drive user Wto Cze 09, 2015 2:58 pm

Kruger&matz NIE WARTO!
Jestem użytkownikiem drugiego Drive1. mialem tez mista. Tandeta. Ekrany to dno.przebarwienia, samoistne pękania warstwy niby Dragon tail. Serwis opieszały,nie dokładny. Zwala wine na użytkownika za wszystko. Nawet za wady fabryczne.
Firmę radzę omijać szerokim łukiem. A tysiąc złotych wydać rozsądnie, czyli nie biorąc pod uwagę produktów tej firmy.
Awatar użytkownika
zadowolony

zadowolony Wto Cze 09, 2015 5:21 pm

A ja go z chęcią kupię. Używam driva 2.2 i jestem mega zadowolony. Rozumiem, że niektórzy koniecznie chcą porównywać produkt w cenie do 1000 pln z produktem za 2600 pln ale nie tędy droga. Jeżeli chcesz poszpanować kupujesz iphone, jeżeli jeździsz w trasy i chodzisz na wyprawy, to kupujesz Drive. Ładuję go 2-3 razy w miesiącu i używam, a nie wiszę na kablu ładując stale byle mieć 50 rdzeni, po co? Ludzie zacznijcie myśleć praktycznie, zejdźcie z kompleksów biednego Polaka, który się zapożyczy tylko po to aby sąsiadowi pokazać, że go stać/czytaj jest lepszy
Awatar użytkownika
lukaszJ

lukaszJ Wto Cze 09, 2015 6:07 pm

Używam drive 2.2 i jesli chodzi o relacje jakosc/cena wypada świetnie. Ma kiepski aparat, czasem zamula, ale ludziska, on kosztował grosze!
Awatar użytkownika
Xawier

Xawier Czw Cze 18, 2015 6:52 pm

No cóż ludzie nie rozumieją, że telefon za ok 500 to nie jest samsung czy sony za 2,5. Korzystam od kilku miesięcy z Live 2 LTE i nie zamieniłbym na żaden inny model. Oczywiście trafiają się różne restarty albo zawieszki, ale to dosłownie raz na kilkanaście dni i obwiniam bardziej androida niż sam sprzęt.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości