WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kamil

Druga edycja „Warsaw Shore” już wiosną

kamil Pon Lut 10, 2014 2:27 pm

WAWA non stop już obalona-czas obalić Warsaw Shore i Miłość na bogato.
Awatar użytkownika
pavv

Re: Druga edycja „Warsaw Shore” już wiosną

pavv Pon Lut 10, 2014 3:01 pm

Nic nie trzeba obalać. Same wkrótce upadną.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lut 10, 2014 4:43 pm

super programy! Lubie czasami się odmóżdżyć !
Awatar użytkownika
dd

dd Pon Lut 10, 2014 5:47 pm

Ktoś wie czy im za uczestnictwo w tym programie coś płacą? Czy są jakieś nagrody? Czy się tylko kompromitują dla rozpoznawalności?
Awatar użytkownika
zzz

zzz Pon Lut 10, 2014 8:45 pm

kompromitują się dla SŁAWY ;)
Awatar użytkownika
Neo

Neo Wto Lut 11, 2014 8:37 am

Proszę Państwa oto mamy drugą edycję żygowin, fekalii w polskiej telewizji z udziałem chorych psychicznie ludzi, którzy nie wiedząc dlaczego nie chcą brać leków, bo wydaje im się, że są zdrowi, ba uważają się za elitę. Każdy kto to ogląda, nie ogląda dla rozrywki- jest przedstawicielem gatunku, który nie załapał się na udział w show, więc pozostało im tylko usiąść przed TV, objadać się czipsami i płakać, że znów im nie wyszło.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Wto Lut 11, 2014 9:41 am

to tylko świadczy jakich głupich mamy widzów. Dziwki i debile - tak powinien brzmieć tytuł
Awatar użytkownika
Asti

Asti Wto Lut 11, 2014 10:38 am

MTV określony kanałem muzycznym? UAmhuAHuAHuAhaumahuuMAHuAHuaH
Awatar użytkownika
Graga

Graga Wto Lut 11, 2014 11:34 am

Ale dno. No cóż może na dznie jest najlepsza oglądalność .Taki szmatławiec nie powinien miec miejsca. Ale jak zwykle kasa ,kasa,kasa.
Awatar użytkownika
doc

doc Wto Lut 11, 2014 4:40 pm

dla podwyższenia poziomu, może by zrobić casting wśród pawianów z warszawskiego zoo?
nie dość, że inteligentniejsi, to jeszcze mają coś wspólnego z "Warsaw"
Awatar użytkownika
xxx

xxx Wto Lut 11, 2014 7:05 pm

Ja nawet specjalnie się nie dziwię temu, że druga edycja "WS" się pojawi, bo natłok imbecylizmu przed telewizorami jest, niestety, porażający, a chyba w tym wszystkim chodzi o pieniądze, nie o tą grupę ludzi z różnych stron Polski, którzy uczestniczą jako tzw. króliki doświadczalne i na ich zachowaniu korzyści materialne wywalczają producenci tego programu. Nie wiem, czy dla takiego "Trybsona" (Sosnowiec - wystarczy jedna Katarzyna W., by to miasto w ciemnym barwach ukazywać) czy Elizy (Tuliszków k. Konina) liczy się to, że ich dobre imię zostało być może na zawsze stracone, bo dla byle mamony warto z siebie robić idiotę czy upadłą kobietę. Myślę, że oni mają w świadomości fakt, że celebryta w naszym kraju szybko spada na ziemię, bo tu nie ma miejsca na dożywotnią sławę, a dla nich bycie "kimś" nie może oznaczać fakt obnażania się przed kamerami, bo to nie jest cecha godna osobnika o krzcie kulturalnym. Mam tylko nadzieję, że za kilka lat w końcu dojdą do racjonalnego życia i nie będą tak się upodlać za pieniądze w mediach. Dziękuję.
Awatar użytkownika
szymm

szymm Wto Lut 11, 2014 9:28 pm

Oł yeeeeeaa
Awatar użytkownika
szymm

szymm Wto Lut 11, 2014 9:30 pm

Mowicie ze dziwki, ze prostacy, a jednak wchodzicie i czytacie. Ojjj polaczkii
Awatar użytkownika
FAN

FAN Czw Lut 13, 2014 9:46 am

Jak super już nie mogę się do czekać najlepszy program od lat w naszej telewizji oby więcej takich pozdrawiam całą ekipę warsaw shor
Awatar użytkownika
kajka

kajka Nie Lut 16, 2014 7:37 pm

Wszystko strawię, ale nie mogę uwierzyć że dziewczyny mogą mieć co drugie słowo takie wulgarne, że nie mogą prowadzić normalnej rozmowy tylko przerywane chu..mi lub ku...mi . Uszy więdły, nie mogę zrozumieć - dlaczego? Daję głowę, że żadna z nich nie ma nawet matury,( sądzę tak po ich rozmowach ze sobą, nawet jak opiekująca się nimi dziewczyna, zapomniałam jej imienia, wyznaczyła im jakieś zadanie które mieli przygotować, nie zrozumiała jej chyba mała Ania bo zapytała o co chodzi) ale to nie znaczy aby tak przeklinać.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości