WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zemut

Drugi sezon „All Together Now” bez Ewy Farny. „Nie odnalazłam się w tej produkcji”

Zemut Czw Gru 13, 2018 7:43 am

Mnóstwo widzów się nie odnalazlo w tej formule :)
Awatar użytkownika
Michał

Re: Drugi sezon „All Together Now” bez Ewy Farny. „Nie odnalazłam się w tej produkcji”

Michał Czw Gru 13, 2018 11:59 am

Nowa edycja, nowy kapitan. Nawet lepiej.
Awatar użytkownika
Marcin

Re: Drugi sezon „All Together Now” bez Ewy Farny. „Nie odnalazłam się w tej produkcji”

Marcin Czw Gru 13, 2018 12:30 pm

Brawo Dziewczyno. Od kompletnego kitu trzeba się odciąć.
I bardzo się dziwię z obecności drugiego sezonu...
Awatar użytkownika
Anna

Anna Czw Gru 13, 2018 1:55 pm

Ewa nie nadaje się do żadnych programów !
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Czw Gru 13, 2018 3:55 pm

Szkoda, to była jedna z nielicznych, prawdziwych gwiazd w składzie jurorskim. Polsat mógłby przy okazji Sylwestra namówić np. Szpaka, Rodowicz, Lisowską czy Ziółkę do zastąpienia Farnej. Ale pewnie jej miejsce zajmie Mateusz Łopaciuk (zwycięzca 1 edycji).
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Gru 13, 2018 6:54 pm

A tak zachwalała ten program, że najlepszy że cudowny ble ble ble. A teraz sie nie odnajduje. Ciekawe.
Awatar użytkownika
ks Homburg

ks Homburg Czw Gru 13, 2018 11:12 pm

wchodziła w to pełna nadziei. przecież to normalne. a wyszło, co wyszło. Każdy może zobaczyć, jeśli mu nie szkoda kompletnie zmarnowanego czasu
Awatar użytkownika
5365457

5365457 Czw Gru 13, 2018 11:15 pm

patrząc w słupki- porażka, patrząc w telewizor- trudno nie uciec z krzykiem
Awatar użytkownika
OLOLUCKY

OLOLUCKY Pią Gru 14, 2018 4:09 am

No, świetna wiadomość, to może obejrzę jeden odcinek. Jak usłyszałem, że Ewa będzie przewodniczącą... od razu po dziękowałem.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Gru 17, 2018 11:20 am

Jej miejsce należy się Natalii Szroeder.
Awatar użytkownika
Robert w

Robert w Śro Gru 19, 2018 11:12 am

Wyjątkowy knot ten program.
Awatar użytkownika
gal

gal Wto Sty 08, 2019 12:53 am

Farnej a nie Farny.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 9 gości