WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rrddt

Drugi sezon serialu „Głęboka woda” stracił 1,63 mln widzów

rrddt Wto Kwi 16, 2013 5:12 am

Jeszcze parę takich "sukcesów recenzyjnych" za grube pieniądze i będzie głęboka woda dla TVP2
Awatar użytkownika
mononoke

Re: Drugi sezon serialu „Głęboka woda” stracił 1,63 mln widzów

mononoke Wto Kwi 16, 2013 8:30 am

Kogoś uwierał międzynarodowy sukces serialu, dlatego upchnął go o tak chorej porze? Dlaczego nie emitują go o 20.00 zamiast głupich amerykańskich filmów? Porażka na własne życzenie
Awatar użytkownika
ja tera

ja tera Wto Kwi 16, 2013 9:24 am

zgadzam się z mononoke.....................wszystko przez chorą porę..........
Awatar użytkownika
alecsando

alecsando Wto Kwi 16, 2013 11:13 am

nie wierzę , że ten słuszny serial popierany przez słuszne media i POlityków jest taką klapą , winna nie jest pora emisji , a nudny serial
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Wto Kwi 16, 2013 11:27 am

Pisząc o nudnym serialu chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz. Pora nie jest dobrym pomysłem.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Wto Kwi 16, 2013 11:27 am

Ten serial to od poczatku byl i jest badziewny i starasznie nudny ,dlatego lepjej niech zdejma to badziewia z anteny
Awatar użytkownika
Nalewka

Nalewka Wto Kwi 16, 2013 12:31 pm

Świetny serial, doskonałe aktorstwo, ciekawy scenariusz, genialne zdjęcia i muzyka, tylko pora nadawania kretyńska... Ja, sowa / nocny Marek o tej porze w niedzielę już zasypiam... W każdy inny dzień tygodnia, ale nie w weekend!!! Chociaż i tak jest lepiej, mogliby go jeszcze wpakować na 3 nad ranem i dziwić się bardziej, że publiki nie ma...
Awatar użytkownika
XXXX

XXXX Wto Kwi 16, 2013 1:05 pm

Nie tylko chodzi o złą porę. Pierwszy sezon był dobry, bo nie opowiadał za dużo o pracownikach, tylko konkretne problemy były poruszane. Tymczasem pierwszy odcinek drugiej serii - bohater jest jeden, Dorociński. Podobał mi się serial, bo był inny niż wszystkie, a tu nagle taka niepotrzebna zmiana... Trzeci odcinek moim zdaniem prezentował poziom pierwszej serii.
Awatar użytkownika
wrzenie

wrzenie Wto Kwi 16, 2013 1:15 pm

za późno, za późno. Jeden z najlepszych współczesnych seriali ale nadawany za późno
Awatar użytkownika
@ludzie

@ludzie Wto Kwi 16, 2013 3:45 pm

Mówimy o udziale w widowni, a nie o liczbie widzów. Serial ma poniżej 5% udziału w widowni, co go dyskwalifikuje bez względu na porę emisji. Z litości nią zapytam o efektywnoßć finansową tego dzieła
Awatar użytkownika
kyz

kyz Wto Kwi 16, 2013 6:21 pm

Nie dziwie sie puszczaja go o zmiennych porach do tego poznych./. sam nie ogladam w tv tylko w necie ogladam. Wygodniej :)
Awatar użytkownika
cloudy20

cloudy20 Śro Kwi 17, 2013 10:51 am

Popieram komentarze o porze misji. Serial swietny z przekazem a nie jak te durnowate telenowele dla bezmózgów
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości