WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
iop

„Drunk History - Pół litra historii” od 12 października w Comedy Central. Emisja w czwartkowe wieczory (wideo)

iop Wto Wrz 19, 2017 8:12 am

a może by zrobić takie Wiadomości?
Awatar użytkownika
Wist

Re: „Drunk History - Pół litra historii” od 12 października w Comedy Central. Emisja w czwartkowe wieczory (wideo)

Wist Wto Wrz 19, 2017 12:04 pm

Obsada jest imponująca
Awatar użytkownika
po rzytniej

Re: „Drunk History - Pół litra historii” od 12 października w Comedy Central. Emisja w czwartkowe wieczory (wideo)

po rzytniej Wto Wrz 19, 2017 4:08 pm

Piłsudzkiego? aaa... to przecież po alkoholu
Awatar użytkownika
nuneka

nuneka Śro Paź 04, 2017 10:17 am

Na pewno z ciekawości obejrzę, jestem ciekawa jak sobie niektórzy poradzą z tymi historiami :D w końcu coś ciekawego w tv
Awatar użytkownika
Janicz

Janicz Śro Paź 04, 2017 9:14 pm

Kiedyś namiętnie oglądałem Comedy Central, teraz widzę, że znów coś ciekawego. Będę oglądał, bo raz, że lubię historię, a dwa, że w fajnej formie będzie to "podane" :)
Awatar użytkownika
Tomash

Tomash Czw Paź 12, 2017 3:01 pm

CC dobiło dna i się już nie odbije.
Awatar użytkownika
viki

viki Sob Paź 14, 2017 11:51 pm

Teraz widziałam zajawkę z Pirógiem. Jak ktoś chce mogę podrzucić link. To jest mega gość, wyluzowany, nic dziwnego, że go zaprosili.
Awatar użytkownika
Nuda

Nuda Czw Paź 26, 2017 8:38 am

Po 3minutach wygraliscie. Bylem zmuszony odkopać i przełączyć na inny program.
Awatar użytkownika
kasia

kasia Czw Paź 26, 2017 1:20 pm

Moim zdaniem fajny, uśmialiśmy się ;) Czegoś takiego nie było jeszcze w polskiej telewizji, miła odskocznia ;)
Awatar użytkownika
Kinia

Kinia Czw Paź 26, 2017 3:18 pm

Najważniejsze to trochę dystansu i poczucie humoru. Mnie się podoba. :D
Awatar użytkownika
jozin

jozin Czw Paź 26, 2017 8:51 pm

Też jestem za, na pewno dzisiaj obejrzę :D popcorn już gotowy, dla mnie to taki wieczorny chill
Awatar użytkownika
kćmicic

kćmicic Pon Paź 30, 2017 9:04 pm

Czegoś takiego mi własnie brakowało w naszej rodzimej telewizji, mega program mega, na prawdę się świetnie bawię oglądając go ;d
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Lip 01, 2019 4:08 pm

A Teraz tez na NETFLIXIE :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości