WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
symból

Duma z ojczyzny, wstyd za nietolerancję. Polacy cenią pontyfikat Jana Pawła II i wstąpienie do UE [badanie na 100-lecie odzyskania niepodległości]

symból Nie Lis 11, 2018 9:01 am

a na zdjęciu polska bandera...
Awatar użytkownika
ede

Re: Duma z ojczyzny, wstyd za nietolerancję. Polacy cenią pontyfikat Jana Pawła II i wstąpienie do UE [badanie na 100-lecie odzyskania niepodległości]

ede Nie Lis 11, 2018 10:43 am

Nadal nam wmawiają jakąś "nietolerancje". Manipulacja trwa
Awatar użytkownika
xxx

Re: Duma z ojczyzny, wstyd za nietolerancję. Polacy cenią pontyfikat Jana Pawła II i wstąpienie do UE [badanie na 100-lecie odzyskania niepodległości]

xxx Nie Lis 11, 2018 12:57 pm

Nawet w taki dzień wmawianie nietolerancji jest kontynuowane. Wstyd. To kupują już tylko najtępsze lemingi.
Awatar użytkownika
Jadwiga Maria

Jadwiga Maria Nie Lis 11, 2018 2:11 pm

A ja jestem nietolerancyjna, i żyję, do kościoła chodzę. Byłabym tolerancyjna, gdyby mi za to płacono.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Nie Lis 11, 2018 11:17 pm

Jestem nietolerancyjny bo w wolnym kraju mam do tego prawo! Oczywiście jestem z tego dumny! Gdzie oni te badania robili? Na Marszałkowskiej w Warszawie i na Rynku w Krakowie?
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pon Lis 12, 2018 7:22 pm

Najbardziej nietolerancyjna jest polska Policja.
Nie toleruje zamachów, morderstw, gwałtów, rozbojów, palenia samochodów, molestowania kobiet na ulicach.
Wstyd przed postępową Europą.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości