[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duo Galactic MS6001 - nowy phablet od Manty za 499 zł

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
raspo

Duo Galactic MS6001 - nowy phablet od Manty za 499 zł

raspo Czw Paź 30, 2014 7:47 am

Wow! 6 cali z rozdzielczością typową dla sprzętu sprzed 3 lat, a do tego aż 512 MB RAM - szok! Nie wiem tylko po co dodali jeszcze modem 3G i GPS - przecież jak włączy się te wszystkie funkcje to bateryjka 2000mAh padnie po pół godziny. Nawet dla dzieci bym tego nie kupił.
Awatar użytkownika
free rock

Re: Duo Galactic MS6001 - nowy phablet od Manty za 499 zł

free rock Czw Paź 30, 2014 9:27 am

Fakt, lipa mój HTC desire z miał lepsze parametry techniczne
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Paź 30, 2014 11:25 am

i do tego aparat 2 Mpx.... hahaaaa ... załosne
Awatar użytkownika
ja

ja Czw Paź 30, 2014 11:27 am

Samsung Grand Neo 599pln a kosmiczna róznica technologii... mante mogą dodawac w biedronce do zakupów powyzej 10 zł
Awatar użytkownika
nanditos

nanditos Czw Paź 30, 2014 11:45 am

Tragiczne jest toto ale bardzo ladnie wyglada.
Awatar użytkownika
Manta_Team

Manta_Team Czw Paź 30, 2014 4:17 pm

Witajcie,

ładnie wygląda, działa dobrze i płynnie, a co najważniejsze jego cena na poziomie 293 zł brutto jest niekwestionowanie najniższa. Staramy się dbać o klientów z mniej zasobnym portfelem.

Pozdrawiamy
Manta_Team
Awatar użytkownika
raspo

raspo Pią Paź 31, 2014 2:55 pm

Do Manta_Team
W artykule podano cenę 499 zł, a to sporo więcej niż 293 zł. Co do płynnego działania: mówimy o przesuwaniu pulpitów na nowo zakupionym, czyli "czystym" urządzeniu, czy o działaniu ogólnie, po zainstalowaniu pakietu aplikacji, ustawieniu widżetów, antywisrusa i czegoś tam jeszcze w tle (typowo dla Androida)? W to pierwsze mogę uwierzyć, ale nic więcej, przykro mi.
Pozdrawiam
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości