[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże spadki reklamowe magazynów, tylko „Vogue” i „Forbes” ze wzrostami (Top10)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nie-patron

Duże spadki reklamowe magazynów, tylko „Vogue” i „Forbes” ze wzrostami (Top10)

nie-patron Wto Cze 15, 2021 8:43 am

ale dlaczego osoba na zdjeciu vogue jest tak kompletnie bez kobiecego wdzieku i ciepla? Na zdjeciu to jakis kolek bez osobowosci ,sztywny i meski w wyrazie,a potem zdziwko ze reklamy leca w dol,bo vogue tez leci..
tebmodele sa podobne do znudzenia,a przeciez jak sie dzwiga bulki, czy kawalek drutu to kobiecosc powinna emanowac,to gdzie to jest???!!
Awatar użytkownika
iuyt

Re: Duże spadki reklamowe magazynów, tylko „Vogue” i „Forbes” ze wzrostami (Top10)

iuyt Wto Cze 15, 2021 9:06 am

wyrzucana kasa w błoto
Awatar użytkownika
ciekawe

Re: Duże spadki reklamowe magazynów, tylko „Vogue” i „Forbes” ze wzrostami (Top10)

ciekawe Wto Cze 15, 2021 10:43 am

sprzedaż spada na łeb a wydatki reklamowe rosną. może mi ktoś to wyjaśniać?
Awatar użytkownika
mkcharzynski

mkcharzynski Wto Cze 15, 2021 12:45 pm

"ciekawe" napisał(a): sprzedaż spada na łeb a wydatki reklamowe rosną. może mi ktoś to wyjaśniać?
Liczy się jakość czytelnika Media drukowane stają się elitarne w dobrym tego słowa znaczeniu.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Cze 16, 2021 6:29 pm

"mkcharzynski" napisał(a):
"ciekawe" napisał(a): sprzedaż spada na łeb a wydatki reklamowe rosną. może mi ktoś to wyjaśniać?
Liczy się jakość czytelnika Media drukowane stają się elitarne w dobrym tego słowa znaczeniu.
A czy jakość czytelnika wyznacza to, że nie potrafi się odnaleźć we wpółczesnych mediach? Albo się ich boi? Trwanie przy mediach drukowanych jest wielkim anachronizmem i konserwatyzmem. Nie wiem, czy to jakościowy odbiorca.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości