WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yogidługonogi

Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

Yogidługonogi Wto Sie 20, 2013 11:59 pm

Sprawdzone metody brukowców: sprzedać byle co, krzycząc wniebogłosy (np. dzisiejsza rzekoma dymisja Rostowskiego) - oto cały Newsweek. To zwiększa sprzedaż, bo przyciąga najgłupszych, a tych zawsze jest najwięcej. A jak się jeszcze wspomni, że są inteligentni i wykształceni, to będą kupować do emerytury. Tak się strzyże frajerów.
Awatar użytkownika
rh minus

Re: Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

rh minus Śro Sie 21, 2013 12:57 am

Taka prosta recepta, a jakoś reszcie trudno doskoczyć do wiodącej trójki... A krzyczeć wniebogłosy Karnowscy czy Lisicki potrafią, oj potrafią!
Awatar użytkownika
Mike

Re: Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

Mike Śro Sie 21, 2013 6:50 am

I znowu ten "chytry" pelikan i jego "beduińskie" wywody. Ja wiem Yogipisdonogi, że jakoś zarobić musisz ale czy szef nie zwracał Ci ostatnio uwagi, że ciągle pieprzysz i solisz to samo? Zrób lepiej relaunch bo ostatnio zasypiam przy twoich komentarzach.
Awatar użytkownika
Były dziennikarz

Były dziennikarz Śro Sie 21, 2013 8:19 am

Sprawdzona metoda PMPG na dorżnięcie każdego pisma- płacić współpracownikom tyle co kasjerce w Tesco lub żerować na darmowych studentach. Następne w kolejce Gazeta Wyborcza.
Awatar użytkownika
m1

m1 Śro Sie 21, 2013 8:23 am

I znowu ten _ strzyżony frajer_ yogi jak mu tam, ciekawe ile mu płacą za ten bełkot;-(
Awatar użytkownika
kamil

kamil Śro Sie 21, 2013 8:31 am

Karnowscy niech drżą bo Na Temat publikuje artykuł pogrążające ich.
Awatar użytkownika
komentarze

komentarze Śro Sie 21, 2013 8:36 am

bo niektórzy celowo piszą komentarze z których wynika że np ich gazeta jest lepsza od konkurencji a w zasadzie czesto jest gorsza
Awatar użytkownika
GrasioPodBlokiem

GrasioPodBlokiem Śro Sie 21, 2013 8:51 am

Hajdarek spada nadal?Wszystkiego najgorszego życzy Wolny Naród!
Awatar użytkownika
Rob

Rob Śro Sie 21, 2013 9:20 am

Wprost już ledwo zipie, a te podsumowanie pokazuje co czeka w najbliższym czasie ten tygodnik
Awatar użytkownika
MEDIALNA Q. REFF

MEDIALNA Q. REFF Śro Sie 21, 2013 9:43 am

Aa ja i tak nie łykam "Njuzłika" :-) nie trawię mięsazlisa :-) (korekto nie poprawiaj ! :-) )
Awatar użytkownika
loss

loss Śro Sie 21, 2013 10:02 am

Czytam wszystkie kluczowe tygodniki. Newsweek to tabloid. Jego wysoka sprzedaż to zła wiadomość, ponieważ świadczy o gustach czytelników opiniotwórczych mediów. Brawo dla redakcji, bo potrafi tym gustom sprzyjać. Ale to pyrrusowy sukces. Polityka to przewaga nudnych i miałkich treści w rodzaju, co Paradowska lub Władyka myślą i chcą powiedzieć światu. A szkoda, bo miała lepsze lata i wyższy poziom. Potrzebuje powiewu świeżości. Wprost sięga bruku, ale być może taki brukowiec jest potrzebny, aby mówić, czym zajmują się autorytety moralne w rodzaju Fibaka. Do Rzeczy nie jest najgorsze (nie oceniam profilu politycznego, ale warsztat), ale nie z tym wydawcą (w przypadku Wprost istnieje większa spójność "programowa"). WSieci jest nachalne i przez to jeszcze bardziej jednostronne niż Newsweek czy Polityka.
Reszta jest zasadniczo do zamknięcia. UważamRze czy Przekrój to kpina. A może w tej sytuacji jest miejsce na porządny tygodnik z ciekawymi treściami, bez profilu politycznego?????
Awatar użytkownika
Yogidługonogi do Mikusia

Yogidługonogi do Mikusia Śro Sie 21, 2013 10:07 am

A który raz ja czytam że jestem pelikanem i Yogipisdonogi? Nie ośmieszaj się kolego, tylko zrób jakikolwiek oryginalny wpis. JAKIKOLWIEK. I najlepiej na temat, zamiast o mnie. Za słaby jesteś, żeby mi to pochlebiało.
Awatar użytkownika
lossgłujpotos

lossgłujpotos Śro Sie 21, 2013 10:33 am

Newsweek odniósł wielkie sukces bo takie wzrosty na "spadającym" rynku to fenomen na skalę światową. Jakoś środowiskowe zawistniczki muszą to sobie wytłumaczyć. I bredzą o tabloidzie. Jakoś prawicowe tabloidy Do rzeczy i w Sieci z tygodnia na tydzień mają coraz gorszą sprzedaż, a tabloidowy Wprost tonie. Więc co? Czytelnicy Newsweeka widzą że to nie tabloid tylko dobry tygodnik, a gdzieś mają środowiskowe bździny nienawistników.
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Sie 21, 2013 11:01 am

yogidlugonogi, ciesze sie Twoim szczesciem.........
Awatar użytkownika
loss

loss Śro Sie 21, 2013 11:06 am

@ lossgłujpotos

Czy przeczytałeś cały wpis, czy tylko pierwsze dwa zdania? Tak, Newsweek odniósł wielki sukces i tego mu nie odbieram. Chodzi mi tylko o cenę tego sukcesu. Popatrz proszę na okładki i główne materiały w ostatnich miesiącach. To jest rzetelne, dobrze udokumentowane, porządne dziennikarstwo? Jeśli tak, to pozwól mi mieć własne zdanie na ten temat. Nie ma to nic wspólnego z zawiścią. Oceniam to chłodno jako czytelnik. Nie pracuję w tygodnikach.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość