WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Magda

Duży wzrost Trójki i Eski Rock, traci Jedynka i Radio ZET

Magda Śro Lis 10, 2010 1:14 am

Brawo dla Radia Zet! Strategia pani Bednarek i pana Kirsztajna nie dziala. Byla silna,dwumiesieczna kampania w telewizji bez kampanii Rmfu,czyli dwa razy silniejsza niz normalnie,kiedy po pietach deptal Rmf a jednak Radio Zet ciagle traci. Strach pomyslec co by bylo bez kampanii. Ale jak to zwykla mawiac pani prezes 'nie ma co panikowac po miesiacu kampanii'.Czy kartoniki do panowania juz przygotowane?
Awatar użytkownika
Krzysztof

Re: Duży wzrost Trójki i Eski Rock, traci Jedynka i Radio ZET

Krzysztof Śro Lis 10, 2010 1:16 am

Radio Zet mialo byc radiem dla inteligencji a stalo sie radiem dla TiRowcow.
Awatar użytkownika
Kinga

Kinga Śro Lis 10, 2010 1:17 am

Radio Zet nie tylko traci w +15 ale i w swoim nowym targecie 28-49. Rmf bije w tym targecie Radio Zet na glowe. Roznica jest ponad 14 procent.
Awatar użytkownika
Staszek

Staszek Śro Lis 10, 2010 1:19 am

Radio Zet oprocz udzialu w rynku traci zasieg dzienni co oznacza ze slucha go coraz mniej sluchaczy. To w trakcie silnej 2 miesiecznej kampanii nie jest dobrym znakiem.
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Śro Lis 10, 2010 1:29 am

Andrzej Woyciechwski chyba przeklina dzien kiedy zatrudnil dziewczyne swojego kierowcy - Monike Bednarek.
Awatar użytkownika
immoderate

Re: Duży wzrost PR III i Eski Rock, traci Radio ZET

immoderate Śro Lis 10, 2010 12:04 pm

szczerze to trochę mnie to dziwi, obie stacje mają duży zasięg a to co nadają jest bardzo podobne ( w zetce nawet może troszkę lepiej jest bo więcej jest programów ,,gadanych'' )

warto zwrócić uwagę na ogromny wzrost TOK FM ( jest to moje ulubione radio )
BRAWO!

ogolnie wg mnie 2 najlepsze stacje w PL to TOK FM i CHILLI ZET ( ta z nową id wizualną jest naprawdę światowa! )

osobiscie uważam że PRIII jest tragiczny - sens i idea owszem fajna ,,radio nieco bardziej ambitne, elementy niszowe, i kulturalne'' ale wykonanie masakra! jak slysze ich dźingle czy archaiczny sposób wypowiedzi na antenie to jest mi przykro..
Awatar użytkownika
Przyszły Pracownik

Przyszły Pracownik Śro Lis 10, 2010 12:29 pm

Czuje i wiem, że bez roszad kadrowych nic nie uda się zrobić w Eurozecie. Pora na młodych zdolnych, nieprzesiąkniętych tym biznesem z świeżym podejściem, pomysłami do biznesu radiowego. Ja jestem open na propozycje ;) czekam Pani Moniko!!!
Awatar użytkownika
Maciej

Maciej Śro Lis 10, 2010 12:56 pm

Ja też tego kompletnie nie rozumiem, Radio Zet jest całkiem przyzwoitą stacją, o wiele lepszą od RMFu.
Awatar użytkownika
naf

naf Śro Lis 10, 2010 6:46 pm

W końcu Radio Zet upodabnia się do RMF niedługo będzie nadawać na tych samych falach żeby tylko zagłuszyć konkurencję. Gdyby nie to naprawdę moglii być nr1 ale oni wolą kopiować, być bardziej RMF także nie ma się czemu dziwić. JA słucham Eski i jest cool
Awatar użytkownika
ivellios1988

ivellios1988 Śro Lis 10, 2010 11:07 pm

Największe badziewie (RMF) najlepiej się trzyma :/
Szkoda, że na polskim rynku radiowym prym wiedzie stacja, w której prezenter wita się, puszcza playlistę z komputera i idzie na zakupy.
Awatar użytkownika
esterka

esterka Śro Lis 10, 2010 11:41 pm

ivellios1988 napisał(a):Największe badziewie (RMF) najlepiej się trzyma :/
Szkoda, że na polskim rynku radiowym prym wiedzie stacja, w której prezenter wita się, puszcza playlistę z komputera i idzie na zakupy.

należy dodać, że na owe zakupy zabiera telefon, za pomocą którego co 5 minut podnieca się wielką kumulacją i dokładaną forsą :lol: :lol:
A najsmutniejsze jest to, że sztuczna radość i przesadny entuzjazm, charakterystyczny dla dj-ów z RMF powoli przenosi się do Rmf Classic :( :(
Awatar użytkownika
piotrek

piotrek Czw Lis 11, 2010 8:03 pm

Przez dłuższy czas zetka była moim ulubionym radiem, teraz już czesciej wlaczam rmf bo po tych zmianach zet jest takie sztuczne nijakie i sztywne. czujesz i wiesz co to ma byc?
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Lis 11, 2010 8:48 pm

Menadżerowie Eurozetu to niedouczeni handlowcy. Bycie handlowcem to oczywiście żadna ujma, ale brak elementarnej wiedzy biznesowej przynosi takie właśnie efekty.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość