[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dwie trzecie internautów nie skorzystała z żadnego prawa, jakie daje RODO

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
st.dziadek

Dwie trzecie internautów nie skorzystała z żadnego prawa, jakie daje RODO

st.dziadek Pon Gru 03, 2018 7:35 pm

No i co z tego RODO,skoro nie mam możliwości zablokowania reklam przesyłanych na poją pocztę e-mail! Przecież ktoś tym reklamodawcom daje mój adres,więc kto tu ponosi odpowiedzialność? Ponadto jak widzę w przychodniach ograniczenia dostępu do innej osoby stojącej przede mną to mnie takie coś śmieszy i jest nie poważne.Bo jeżeli ja zechcę coś się dowiedzieć o osobie mnie interesującej to się dowiem i to w bardzo prosty i smieszny sposób pójdę za nią pod same drzwi a na drugi dzień pójdę do jej sąsiada z pewnym zapytaniem i wszystko będę miał jak na talerzu!Jestem ciekaw czy RODO obowiązuje księży,a już nie długo zaczną się ich obchody i mają oni spore ,,kapowniki" pod pachą,pytam w jakim celu?
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości