WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
miko

Dwójka rusza z show "Hit dekady"

miko Pią Mar 05, 2010 2:16 am

NA 100% NIE BĘDĘ OGLĄDAŁA BO NA TVN BĘDZIE NOWY FILM pt: USTA USTA
Awatar użytkownika
widz

Re: Dwójka rusza z show "Hit dekady"

widz Pią Mar 05, 2010 8:16 am

Ja tez wole Usta usta - zapowiada się mega śmiesznie
Awatar użytkownika
solorz

solorz Pią Mar 05, 2010 9:17 am

tylko Polsat i "Tylko my dwoje" ;)
Awatar użytkownika
tysiak

tysiak Pią Mar 05, 2010 11:20 am

Daniec nie jest showmanem tylko kabareciarzem (podobnie jak Pakosińska)
btw. dużo musieli dać Dańcowi, że dał się wciągnąć do programu... każdego da sie kupić...
Awatar użytkownika
TVP

TVP Pią Mar 05, 2010 3:31 pm

hitdekady.pl
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Mar 08, 2010 8:49 am

na tvn usta usta, polecam, rewelacyjny serial (przynajmniej pierwszy odcinek), hity dekady dramat!!!!
Awatar użytkownika
Jędrek

Jędrek Pon Mar 08, 2010 5:05 pm

ogladalem moment ten program i jedno co mi nie przypasowalo to jak mlodzi ludziezgromadzeni w studio moga wybierac hit danej dekady jak nawet na swiecie ich niebylo. pewno malo ktory taki osobnik wiedzial cokolwiek o STUDIU 2, wyjazdach handlowych do bulgarii i wegier. Dlatego widac bylo ze wiekszosc glosowala na Orły Górskiego, bo futbol ogolnie jest popularny
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Mar 08, 2010 5:19 pm

Usta, Usta lepsze od Hitu Dekady
Awatar użytkownika
Justynka

Justynka Czw Mar 11, 2010 1:15 pm

Hity dekady bardzo fajny rozrywkowy program w dodatku edukacyjny , wg mnie jak narazie najfajniejszyy odcinek będzie 20 marca zdradze ,że będa to lata 90 i bardzo ciekawi goście Szczegółów nie będe zdradzać zapraszam do obejrzenia naprrawde warto :)
Awatar użytkownika
rena

rena Wto Mar 16, 2010 12:44 pm

Najlepszy program rozrywkowy. A Pan Daniec - nie ma sobie równych jako prowadzący. Brawo. Chwila wspomnień - dużo humoru, piękne piosenki. SUPER. No i wspaniali goście.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Dwójka rusza z show

Gość Pią Kwi 23, 2010 10:46 am

Jędrek napisał(a):ogladalem moment ten program i jedno co mi nie przypasowalo to jak mlodzi ludziezgromadzeni w studio moga wybierac hit danej dekady jak nawet na swiecie ich niebylo. pewno malo ktory taki osobnik wiedzial cokolwiek o STUDIU 2, wyjazdach handlowych do bulgarii i wegier. Dlatego widac bylo ze wiekszosc glosowala na Orły Górskiego, bo futbol ogolnie jest popularny

Widocznie mogą ,wiesz niektorzy duzo czytają i uczą się chociaz są młodzi mają dużą wiedze o tym ,a zresztą to nie o to chodzi to jest program edukacyjno rozrywkowy przy każdym hicie mowią co kiedyś było jak to wyglądało opowiadaja i chodzi głownie aby byli młodzi ludzie edukowali sie i wybrali to co im się najbardziej podoba, przecież to nie jakies wybory statuetki czy cos w tym stylu
Awatar użytkownika
zielarz

zielarz Sob Maj 01, 2010 5:09 pm

"Usta usta" - czy wy naprawdę nie macie co oglądać tylko kolejną podróbkę "Mody na sukces" i tym podobnych? "Hit dekady" jest o wiele ciekawszy - można się co nieco dowiedzieć o przeszłości ;)
Awatar użytkownika
łuksz

lata 90

łuksz Nie Kwi 01, 2012 1:52 pm

zielarz napisał(a):"Usta usta" - czy wy naprawdę nie macie co oglądać tylko kolejną podróbkę "Mody na sukces" i tym podobnych? "Hit dekady" jest o wiele ciekawszy - można się co nieco dowiedzieć o przeszłości ;)

pamietam hit dekady jak mówili o latach 90 dobrze pamietam lata 90 o wtedy byłem dzieckiem
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości