WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mim

Dwójka stawia na kulturę. Nowe koncerty i filmy

Mim Wto Sie 13, 2013 12:40 am

Pan Kapuściński ma siódemkę z przodu, a zaraz bedzie miał piątkę. Siła słów.
Awatar użytkownika
@Mim

Re: Dwójka stawia na kulturę. Nowe koncerty i filmy

@Mim Wto Sie 13, 2013 1:32 am

Kapuściński ma 6% oglądalności, a zaraz będzie miał 4%. Siła partyjniaków z PO, którzy go tam wstawili.
Awatar użytkownika
Balsamo Astralli

Balsamo Astralli Wto Sie 13, 2013 1:58 am

Kapusta tyle wie, co zje.
Awatar użytkownika
l57

l57 Wto Sie 13, 2013 6:09 am

Ho ho ho -padłem z wrażenia! Brak mi jeszcze Sierakowskiego i miałbym pełen odlot-a
tak poważnie :lewactwo najgorszego sortu za moje pieniądze propagować ma stalinistę czystej krwi Baumana.
Mam nadzieję że ludzie nie dadzą się nabrać na te" intelektualne wysypisko śmieci".
Awatar użytkownika
j24

j24 Wto Sie 13, 2013 6:43 am

I takim reperruarem chca walczyc o wyniki ogladalnosci czyli o kase? Zenada! Wg mnie lokalny dom kultury moze pozwolic sobie na szczytny program artystyczny tyle tylko ze tv to calkiem inna piaskownica.
Awatar użytkownika
diiiee

diiiee Wto Sie 13, 2013 7:32 am

Ten facet powinien zakopać się z wstydu za to co zrobili Dwójką.
Awatar użytkownika
ŁM

ŁM Wto Sie 13, 2013 7:39 am

(...) kultura zajmuje w ramówce Dwójki szczególne miejsce(...)

Tak, zwłaszcza po północy, kiedy statystyczny Kowalski odsypia po całym dniu pracy.

Boże, co za żenada, za takie brednie mości pan prezes powinien dostać po premii. Że nie wspomnę o prawdopodobnej oglądalności, bo ta będzie żenująco niska, mimo, że same koncert są jak najbardziej wartościowe i godne polecenia.
Awatar użytkownika
Pn

Pn Wto Sie 13, 2013 7:59 am

Formaty, formaty, formaty, czyli g...no, g....no, g...no. Beze mnie i moich pieniędzy.
Awatar użytkownika
kora

kora Wto Sie 13, 2013 8:00 am

wstyd....to co zrobił z 2.....utrzymuje tam te panny w redakcjach,a antena ledwo zipie
Awatar użytkownika
faruk

faruk Wto Sie 13, 2013 8:02 am

Kto ogląda TVP2 ? Tam nic interesującego nie ma. Ten kanał powinien nazywać się TVP Rozrywka Dla Przygłupów !
Awatar użytkownika
bk

bk Wto Sie 13, 2013 8:07 am

ten facet poprostu nie ma mozgu..........a braun go trzyma
Awatar użytkownika
klementyna

klementyna Wto Sie 13, 2013 8:22 am

Jak zobaczycie propozycje tvp1 to dopiero spadniecie z krzeseł :P Grass na widelcu i coś tam "się kręci" zamiast Wieczorynki. I tyle ;) Niczego więcej :) DNO i wodorosty.
Awatar użytkownika
dumlaT

dumlaT Wto Sie 13, 2013 9:07 am

PAnu Kapuścińskiemu mam za złe, że tak strasznie słaba jest Panorama. Reszty jego g... programowego w ogóle nie oglądam. Mam satelitę i znam języki obce. Paszoł won !. Amatorze !
Awatar użytkownika
skoblar

skoblar Wto Sie 13, 2013 10:38 am

TVP obecnie to platforma reklamowa dla kilku cwaniaków z biura reklamy, prezesów i dyrektorow oraz dojących TVP firm "producentow" zewnętrznych.. Panie Kapuścinski? Jaka nowa ramówka? W całej TVP nie ma nic dla ludzi 45+. Gówniarstwo i gospodynie domowe niech idzie na kanały tematyczne a tu daj pan coś dla normalnych, inteligentnych Polaków pow. 45 roku życia! Niestety - wraca zakowski, najsztub i inna ubecja. Zchodzicie na psy.
Awatar użytkownika
Marta

Marta Wto Sie 13, 2013 10:44 am

Brawo, ileś ciekawych pozycji się pojawi. Dobrze, że nie rezygnują z Kocham Kino. Ciekawie zapowiadają się też dokumenty i koncerty. Że po północy - cóż, trudno. Lepsze to, niż seriale całą dobę :)
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości