[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dyrektorzy i prezesi najczęściej słuchają RMF FM, duży spadek Jedynki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
JD

Dyrektorzy i prezesi najczęściej słuchają RMF FM, duży spadek Jedynki

JD Pon Paź 31, 2016 6:34 am

Wyższa Kadra zarządzająca w grupie 15-??
Czy mówimy o fan-clubach Justina Biebera?
Awatar użytkownika
Marcin N

Re: Dyrektorzy i prezesi najczęściej słuchają RMF FM, duży spadek Jedynki

Marcin N Pon Paź 31, 2016 8:18 am

RMF to klasa i zawsze pełna niezależność i to procentuje niezależnie od tego kto jest przy władzy.
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Pon Paź 31, 2016 8:19 am

RMF FM to jest radio dla masowej próżni intelektualnej i nic dla mnie nie znaczy jego wysoka słuchalność. Rzadko się zdarza, żeby coś, co było popularne, było zarazem wartościowe. RMF FM nie prezentuje żadnych wartości. Nigdy nie włączam tego radia z własnej woli we własnym odbiorniku, ale czasami się je gdzieś usłyszy w autobusie, w sklepie, w kawiarni... i jeszcze nigdy nie trafiłem na jakąś wartościową treść. Nawet serwisy informacyjne są traktowane jako zło konieczne, bo trwają tak krótko i są czytane tak szybko, że jest to niestrawne dla słuchania dla kogoś, kto jest zainteresowany informacjami.

RMF FM to jest radio dla tych, którym jest całkowicie obojętne, czego słuchają, byleby tylko COKOLWIEK brzęczało. No, do tego to radio się nadaje. :D I tylko do tego.

Polskie Radio Jedynka - to jest prawdziwe radio dla myślących i wymagających. :) Dobra muzyka, słuchowiska, lektury, reportaże, wywiady, obszerne audycje informacyjne i publicystyczne, ciekawi goście, porady itd. Po prostu wszystko! :) I tak być powinno, bo w radiu powinno być wszystko, co najlepsze, a nie tylko denna muzyka i wielkie kumulacje. :D Kocham moją Jedyneczkę i nienawidzę RMF FM! :twisted:
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Pon Paź 31, 2016 8:46 am

RMF jest dla ludzi, którzy nie mają zdefiniowanego gustu muzycznego i nie zależy im co gra w radiu, po prostu ma grać, a czy to będzie RMF, Zetka czy Vox, who cares?
Awatar użytkownika
radło

radło Pon Paź 31, 2016 10:17 am

"Maciej deKODer" napisał(a): RMF FM to jest radio dla masowej próżni intelektualnej i nic dla mnie nie znaczy jego wysoka słuchalność. Rzadko się zdarza, żeby coś, co było popularne, było zarazem wartościowe. RMF FM nie prezentuje żadnych wartości. Nigdy nie włączam tego radia z własnej woli we własnym odbiorniku, ale czasami się je gdzieś usłyszy w autobusie, w sklepie, w kawiarni... i jeszcze nigdy nie trafiłem na jakąś wartościową treść. Nawet serwisy informacyjne są traktowane jako zło konieczne, bo trwają tak krótko i są czytane tak szybko, że jest to niestrawne dla słuchania dla kogoś, kto jest zainteresowany informacjami.

RMF FM to jest radio dla tych, którym jest całkowicie obojętne, czego słuchają, byleby tylko COKOLWIEK brzęczało. No, do tego to radio się nadaje. I tylko do tego.

zamieszczasz ten sam wpis enty raz. Albo jesteś:

a. próżnią intelektualną

b. trollem wynajętym przez dyrektora Jedynki.

Niepotrzebne skreślić.

Polskie Radio Jedynka - to jest prawdziwe radio dla myślących i wymagających. Dobra muzyka, słuchowiska, lektury, reportaże, wywiady, obszerne audycje informacyjne i publicystyczne, ciekawi goście, porady itd. Po prostu wszystko! I tak być powinno, bo w radiu powinno być wszystko, co najlepsze, a nie tylko denna muzyka i wielkie kumulacje. Kocham moją Jedyneczkę i nienawidzę RMF FM!
Awatar użytkownika
Aber

Aber Pon Paź 31, 2016 12:32 pm

To świadczy o stanie umysłowym prezesów i dyrektorów. Uwielbiają non stop shity z playlisty i badziewne konkursy smsowe. Dno
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Paź 31, 2016 12:48 pm

"Maciej deKODer" napisał(a): RMF FM to jest radio dla masowej próżni intelektualnej i nic dla mnie nie znaczy jego wysoka słuchalność. Rzadko się zdarza, żeby coś, co było popularne, było zarazem wartościowe. RMF FM nie prezentuje żadnych wartości.

Niezwykle rzadko się z Tobą zgadzam (w sumie prawie nigdy). Ale tym razem mam podobny pogląd - można zażartować, że ponad podziałami.

RMF FM służy mi czasem do tego, żeby coś brzęczało w tle. Nie czerpię z niego wiedzy, nie wiem, jakie ma wartości, nie wiem, kogo reprezentuje. Nie lubię głosu ich prowadzących, irytują mnie ich żarty. Nie lubię ich konkursów. Ot, jeśli leci muzyka, to niech leci.

Jest to radio popularne, masowe, łatwe... i tyle. Uczynny brzęczyk w tle.
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Pon Paź 31, 2016 12:53 pm

"Aber" napisał(a): To świadczy o stanie umysłowym prezesów i dyrektorów. Uwielbiają non stop shity z playlisty i badziewne konkursy smsowe. Dno

Nie rozumiesz. Ludziom w biurze potrzebny jest "brzęczyk". Łatwe coś, co rozbija ciszę. Konkursy smsowe można przeboleć... o ile radio stoi zbyt daleko i nie chce się wstać go wyłączyć.
RMF to rozumie i dostarcza łatwej, miałkiej playlisty. Takiej do prowadzenia samochodu i brzęczenia w biurze. Takie coś, co gra, a nie zajmuje.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Paź 31, 2016 2:55 pm

Jedynka od stycznia 2016 zanotowała największy spadek spośród wszystkich stacji radiowych w Polsce , zatem czas chyba na podjęcie decyzji personalnych wobec autora zmian , których nie akceptują słuchacze ,nie ma na co czekać bo za pół roku będzie 6 %. Ewangelizacja jedynki przez aktualnego dyrektora przyniosla duży spadek słuchalności w bardzo krótkim czasie , coś jest na rzeczy ,że stacje katolickie jak RM mają słuchalność na poziomie 1-2 %, mimo że 98 % Polaków to żarliwi i praktykujący katolicy.
Awatar użytkownika
ebro

ebro Pon Paź 31, 2016 4:58 pm

Spadek Jedynki - "gratulacje" dla pisowskich lizusów.
Awatar użytkownika
Mark4

Mark4 Pon Paź 31, 2016 5:45 pm

Ja robolem jestem i też słucham RMF FM i Jeszcze TOK FM. Niestety Polskie radio zeszło na psy.
Awatar użytkownika
Henio

Henio Pon Paź 31, 2016 7:06 pm

A jak KOCHAM JEDYNKĘ i tak pozostanie na wieki wieków amen. Codziennie gość programu, 8:15 to jak amen w pacierzu, a potem prosto do roboty! :)
Awatar użytkownika
bystrzejszy niż OP

bystrzejszy niż OP Pon Paź 31, 2016 8:11 pm

"ebro" napisał(a): Spadek Jedynki - "gratulacje" dla pisowskich lizusów.
Wzrost Trójki - "gratulacje" dla pisows... a nie zaraz. To by się z twoją tezą nie zgadzało.
Awatar użytkownika
meneżer

meneżer Pon Paź 31, 2016 8:13 pm

"Mark4" napisał(a): Ja robolem jestem i też słucham RMF FM i Jeszcze TOK FM. Niestety Polskie radio zeszło na psy.
Polskie Radio zyskuje po zmianach, i słuchaczy i na jakości. A skoro jesteś robolem i słuchasz RMF, to widocznie dużo za niską pozycję piastujesz, jak wynika z rankingu. Chyba że masz 14 lat i dopiero za rok załapiesz się do kadry zarządzającej wyższego szczebla.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Wto Lis 01, 2016 8:16 am

RMFu do JEDYNKI nie ma co porownywac, bo takie porownanie dla kazdej z tych stacji to obciach. Rmf jest dla ludzi ktorzy nie przywiazuja wiekszej uwagi do tego co sluchaja lub milosnikow POPeliny. Tam nic sie nie dzieje, co trzecia piosenka krotki zart zapowadacza godziny na zmiane z konkursem "wielka kopulacja". Od taki brzeczyk zeby cicho w pracy, domu, samochidzie nie bylo. Jedynka pomimo zlych zmian to zupelnie inny poziom :-)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości