[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dzięki agregacji pasm Plus przyspiesza mobilny internet do 498 Mb/s

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Maurycy

Dzięki agregacji pasm Plus przyspiesza mobilny internet do 498 Mb/s

Maurycy Czw Paź 26, 2017 6:39 am

Przyspiesza? To jakoś powoli.Internet w plusie to jakaś porażka.
Awatar użytkownika
Janek

Re: Dzięki agregacji pasm Plus przyspiesza mobilny internet do 498 Mb/s

Janek Czw Paź 26, 2017 7:36 pm

Wszystko zależy od lokalizacji. Plus akurat ma super sieć, dobrze rozbudowaną, w zasadzie wszędzie ich lte działa jak należy. No ale wiadomo, są też miejsca, gdzie trudniej dotrzeć z zasięgiem. Dlatego dobrze, że plus daje przetestować net przed kupnem :D
Awatar użytkownika
Ihoras

Ihoras Czw Paź 26, 2017 8:29 pm

Myślę, że Białystok to tylko początek - notabene duże miasto. Testy pokazały, że da się to wykonać i myślę, że Plus z racji swojej infrastruktury wprowadzi to szybko na terenie całego kraju.
Awatar użytkownika
Sławek

Sławek Pią Paź 27, 2017 1:55 pm

Propaganda i nic więcej ,może napiszą że szybkość wnosi 1000mb/s .Skoro ten Plus rzekomo "najlepszy" to
dlaczego nie chcą się zgodzić na zapis o transferze minimalnym ? .To najgorszy operator NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ,umowa na 24 miesiące i płacić trzeba słono
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Paź 27, 2017 2:01 pm

Słono płacić? Ja mam tv w Cyfrowym Polsacie i na smart dom wziąłem też net mobilny. I płacę za niego całą złotówkę. Faktycznie, słono. Tyle chyba kilogram soli kosztuje ;)
Awatar użytkownika
Dezerter

Dezerter Pią Paź 27, 2017 3:35 pm

Bardzo ciekawy wynik Plusa. Liczę na to, że to dopiero początek i taka sieć szybko się rozniesie po całym kraju!
Awatar użytkownika
Melon

Melon Sob Paź 28, 2017 10:32 am

Plus po raz kolejny pokazuje możliwości swojego LTE i ta prędkość to potwierdza. Myślę, że po udanych testach powinni jak najszybciej uruchomić go w wielu lokalizacjach.
Awatar użytkownika
Araq

Araq Wto Lis 07, 2017 3:11 pm

Od dłuższego czasu to Plus wyznacza standardy w rozwoju LTE w Polsce i nie dziwi mnie, że tak zagregowali sieć i są takie szybkości u nich do osiągniecia. Kto jak kto, ale Plus to musiał zrobić dobrze.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Lis 08, 2017 12:57 pm

Powiem, że to bardzo zacny wynik. Prawie 500! Plus po prostu kasuje konkurencję. Mam tylko nadzieję, że w moim rewierze też wkrótce szybkości netu będą na takim poziomie.
Awatar użytkownika
Holoubek

Holoubek Śro Lis 22, 2017 11:54 pm

I to jest świetny wynik. CZekamy teraz na więcej. Tzn na więcej miast z takim netem. Bo na penwo przecież Plus na Białymstoku nie skończy.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości