WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kirk

Dzięki reprezentacji osób LGBT+ w mediach i reklamach rośnie tolerancja dla mniejszości seksualnych

Kirk Sob Maj 30, 2020 9:25 am

U nas też tak będzie. Za jakieś 50-60 lat. Jestem pewien...
Awatar użytkownika
Benio

Re: Dzięki reprezentacji osób LGBT+ w mediach i reklamach rośnie tolerancja dla mniejszości seksualnych

Benio Sob Maj 30, 2020 9:51 am

Zlecający zamówił badania z tezą, wykonujący je wykonał. Wzrosła też tolerancja do "Afroamerykanów" i organizacji proaborcyjnych. Witamy w świecie obłudy;)
Awatar użytkownika
Pankracy

Re: Dzięki reprezentacji osób LGBT+ w mediach i reklamach rośnie tolerancja dla mniejszości seksualnych

Pankracy Sob Maj 30, 2020 5:43 pm

To wszystko prawda.
Ostatnio widziałem w TV bacę i kierdel owiec.
Nie macie pojęcia jak wzrósł u mnie poziom tolerancji.
Awatar użytkownika
Takahisteria

Takahisteria Sob Maj 30, 2020 8:35 pm

Gdzie dziennikarz, tam kończy się wolność słowa.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Sob Maj 30, 2020 11:58 pm

U Nas to pewnie za jakieś 100 Lat chyba że PIS tyle przetrwa oby nie
Awatar użytkownika
Leo

Leo Nie Maj 31, 2020 12:10 am

W wielu krajach lgbt było ścigane więzieniem jeszcze w latach 80 i 90! A dziś udają tolerancyjnych!
Awatar użytkownika
jo

jo Nie Maj 31, 2020 12:43 am

Zboczenia trzeba leczyć!
Awatar użytkownika
hehe

hehe Nie Maj 31, 2020 8:02 am

tylko jakoś rzeczywistość przeczy wynikom raporty, bo produkcje z "alfabetem" notują raczej doły sprzedaży i oglądalności.
Awatar użytkownika
vex

vex Nie Maj 31, 2020 2:44 pm

W Polsce ciemnogród mieszka, jeszcze długo u nas nie będzie tolerancji i poszanowania drugiego człowieka jak w cywilizowanych krajach
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Cze 01, 2020 2:35 pm

taka jest zależność, jeśli ktoś tego nie rozumie, to co zrobić
Awatar użytkownika
GEJKO

GEJKO Pon Cze 01, 2020 3:07 pm

No w tym fashystowkim kraju to ja jestem tak wydygany, że boja się nawet isć do starbucksika na kafkę.
Przez te wszystkie kampanie LGBTCHWTRIŹPR czynią więcej złego niż dobrego, bo piętnują tych chorych ludzi pokazując, że są nienormalni i trzeba ich wspierać. No i ich nachalność i obłuda jest taka, że większość moich znajomych gejów wstydzi się nawet wspomnieć o tym, bo są traktowani jako CWELE W STRINGACH. BRAWO WY!!! - stratedzy i myśliciele.
Ale tak naprawdę to o to chodzi - żeby skłucac ludzi, a nie ich godzić. Konflikty generują kasę ,a to się w lewactwie liczy - KASAAAA!!!
Awatar użytkownika
fuf

fuf Śro Lip 15, 2020 9:43 am

Zmieniamy swiat i poglady na sile :)
I dzielimy ludzi tolerancja. Wspaniale.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości