WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ech

Dziennikarz Interii niewpuszczony na konferencję prasową z udziałem prezydenta Krakowa. „Urzędnicy nie mają odwagi”

Ech Pią Paź 07, 2022 8:05 am

Trzeba było nie spóźniać się. Proste.
Awatar użytkownika
Maks

Re: Dziennikarz Interii niewpuszczony na konferencję prasową z udziałem prezydenta Krakowa. „Urzędnicy nie mają odwagi”

Maks Pią Paź 07, 2022 9:07 am

Dwie urzędowe telewizję, milionyn na nie wydawane, pożar archiwum, arogancją władzy, tysiące głosów mieszkańców z konsultacji wyrzucanych do kosza, setki tysięcy złotych na promocję w social mediach, szczucie na mieszkańców. To co się ostatnio dzieje w tym Krakowie to skandal!
Awatar użytkownika
Jeju

Re: Dziennikarz Interii niewpuszczony na konferencję prasową z udziałem prezydenta Krakowa. „Urzędnicy nie mają odwagi”

Jeju Pią Paź 07, 2022 9:55 am

I prawidlowo, utarli nochala temu aferzyscie, mogl sie nie spozniac,
Awatar użytkownika
Gal Anonim

Gal Anonim Pią Paź 07, 2022 11:43 am

Kolejna spółka, ci sami ludzi, ten sam rzecznik - nie-rzecznik. Ich arogancja nie zna granic. Miliony zostaną przeznaczone na miejską propagandę.
Awatar użytkownika
DrVictór

DrVictór Pią Paź 07, 2022 12:56 pm

Żaden prorok nie jest mile widziany we własnym... mieście. Coś chyba Majchrowskiemu nie po drodze z Solorzem.
Awatar użytkownika
olo

olo Pią Paź 07, 2022 11:22 pm

To interii pracują dziennikarze? Przecież to sama propaganda.
Awatar użytkownika
you

you Sob Paź 08, 2022 6:27 am

Biedny miś. "Wolne media" buahahaha
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Sob Paź 08, 2022 10:58 am

Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miasto zatrudnia ponownie tego samego rzecznika? Najpierw stracił pracę w magistracie, następnie przesunęli go do miejskiej spółki. Później przeszedł do pisowskiego urzędu marszałkowskiego a teraz wraca do Majchrowskiego? Przypomina mi się skecz Jerzego Gajosa „prezes jest jak przystanek. Tu stał
Awatar użytkownika
TxT

TxT Pon Paź 10, 2022 9:08 am

Coś tu się nie klei. Najpierw dziennikarz miał przyjechać "kilka minut po starcie". Nagle z tych kilku robi się jednak kilkanaście.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości