[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dziennikarz TVP Info Łukasz S. z zarzutami prokuratorskimi po awanturze w pociągu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jarek k

Dziennikarz TVP Info Łukasz S. z zarzutami prokuratorskimi po awanturze w pociągu

jarek k Śro Paź 10, 2018 7:12 am

jaki kram taki pan.
Awatar użytkownika
nuff said

Re: Dziennikarz TVP Info Łukasz S. z zarzutami prokuratorskimi po awanturze w pociągu

nuff said Śro Paź 10, 2018 8:20 am

Typowy pisowski menel.
Awatar użytkownika
cóż

Re: Dziennikarz TVP Info Łukasz S. z zarzutami prokuratorskimi po awanturze w pociągu

cóż Śro Paź 10, 2018 10:35 am

"YKK" napisał(a): Od kiedy ten alkoholik jest dziennikarzem?

trzeba jakoś odreagować stres związany z pracą dla dobra suwerena
Awatar użytkownika
Psychologia

Psychologia Śro Paź 10, 2018 11:51 am

Panie Samuelu, proszę popatrzeć: tak kończy się nadmierna pewność siebie.
Awatar użytkownika
Alina

Alina Śro Paź 10, 2018 12:02 pm

Pan Łukasz jest jednym z wybitniejszych dziennikarzy w tym kraju. Chcą go zniszczyć, chcą zniszczyć Polskę.
Pomodlę się dziś za PKP
Awatar użytkownika
Nienawidzęwaswszystkich

Nienawidzęwaswszystkich Śro Paź 10, 2018 12:44 pm

Nie wiem co jest lepsze. robiący bardachę z pociągu Sitek czy ujadający na niego w komentarzach tutaj Janusze obrońcy moralności. ps. tak, PiS i Rosjanie mi zapłacili za ten komentarz
Awatar użytkownika
jak

jak Śro Paź 10, 2018 1:49 pm

"Nienawidzęwaswszystkich" napisał(a): Nie wiem co jest lepsze. robiący bardachę z pociągu Sitek czy ujadający na niego w komentarzach tutaj Janusze obrońcy moralności. ps. tak, PiS i Rosjanie mi zapłacili za ten komentarz

Zamknij mordę.
Awatar użytkownika
widz

widz Śro Paź 10, 2018 3:16 pm

Super gostek…….. bardzo dociekliwy. Jestem za nim. Trzymaj się Łukasz.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Śro Paź 10, 2018 3:21 pm

Ja nie zapomnę jak Łukasz Sitek latał za posłami PO niezły kabaret - mistrzostwo był wtedy. Albo jak zdjął okulary przy prezydencie Gdańska w Gdańsku. To Pan tu ???? Ale jaja, kabaret. Trzymam kciuki za Pana !
Awatar użytkownika
XXXX

Re: Dziennikarz TVP Info Łukasz Sitek z zarzutami prokuratorskimi po awanturze w pociągu

XXXX Czw Paź 11, 2018 1:24 am

Należałoby by go wywalić na zbity pysk, bo chyba mu się coś pomyliło. Chyba że w TVP lubią poziom GW czy innych TVN-ów, to niech może od nich jeszcze zapożyczą kogoś
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości