[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dziennikarze bez sprawdzenia żartowali z rozmowy Andrzeja Dudy przez „niepodłączony telefon”. Rzecznik prezydenta: to fake news

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kropka

Dziennikarze bez sprawdzenia żartowali z rozmowy Andrzeja Dudy przez „niepodłączony telefon”. Rzecznik prezydenta: to fake news

Kropka Czw Kwi 08, 2021 1:14 pm

No to ja mam pytanie - jak w końcu był podłączony ten telefon. Specjaliści twierdzą, że z tyłu, ale nie widać kabelka, a rzecznik mówi, że z boku. Widzę pewną sprzecznośc! I nadal nie widzę kabelka, ale ja noszę okulary, więc może dlatego;)
Awatar użytkownika
Romano znawca

Re: Dziennikarze bez sprawdzenia żartowali z rozmowy Andrzeja Dudy przez „niepodłączony telefon”. Rzecznik prezydenta: to fake news

Romano znawca Czw Kwi 08, 2021 1:58 pm

To jest panasonic kxt 2508. On ma cienki kabelek jak na instrukcji od dołu. Też nie lubie pisu ale bądźmy rzetelni.
Awatar użytkownika
Telefonista

Re: Dziennikarze bez sprawdzenia żartowali z rozmowy Andrzeja Dudy przez „niepodłączony telefon”. Rzecznik prezydenta: to fake news

Telefonista Czw Kwi 08, 2021 2:03 pm

W miejscu gdzie rzekomo ma być kabel tam są przełączniki. Kabel od linii w tym Panasonicu jest wpinany od dołu z tyłu. Widać go na zdjęciu. Swoją drogą to przez taki gowniany telefon prezydent rozmawia? Nawet identyfikacji numeru nie ma.
Awatar użytkownika
Tata Kropki

Tata Kropki Czw Kwi 08, 2021 2:09 pm

„Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów”. To słowa Stanisława Lema.
Awatar użytkownika
YKK

YKK Czw Kwi 08, 2021 4:18 pm

Dzbany są niestety wszędzie.
Awatar użytkownika
Eron

Eron Czw Kwi 08, 2021 8:33 pm

Tak już jest gdy zamiast myślenia ma się włączoną na stałe nienawiść i pogardę
Awatar użytkownika
Mirka

Mirka Czw Kwi 08, 2021 9:06 pm

Weryfikowanie czegokolwiek przez wielu dziennikarzy to już zamierzchłe czasy Starego Dobrego dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
kontent king

kontent king Czw Kwi 08, 2021 10:37 pm

oby koryto bylo
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pią Kwi 09, 2021 12:52 am

Fakty:
1. rzekomo puste gniazdo przyłączeniowe okazało się przełącznikiem głośności dzwonka,
2. telefon był prawidłowo podłączony kabelkiem do gniazdka w dolnej części aparatu.

Chciałoby się napisać, że mnóstwo niby poważnych ludzi zrobiło z siebie durniów, ale wychodzi na to, że nie musieli niczego robić.
Oni się po prostu ujawnili.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pią Kwi 09, 2021 10:41 am

Andrzej niedługo będziesz oświadczenie wydawał jak nowy memik pojawi się na Make Life Harder ? Gdzie ja żyje ? To jest poważny polityk ? Na zdjęciu telefon wyglada na niepodłączony a, że większość obywateli ma Maliniaka za durnia to temat do śmiechów jest. Polewka z PR kancelarii prezydenta 100%
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Kwi 09, 2021 11:18 am

Dyskusja nad zdjęciem ilustracyjnym (abstrahując od tego, czy telefon był podłączony, czy nie) najlepiej pokazuje, czym stałą się ta prezydentura - parodią!
Awatar użytkownika
Były Leming

Były Leming Pią Kwi 09, 2021 12:37 pm

"Kropka" napisał(a): No to ja mam pytanie - jak w końcu był podłączony ten telefon. Specjaliści twierdzą, że z tyłu, ale nie widać kabelka, a rzecznik mówi, że z boku. Widzę pewną sprzecznośc! I nadal nie widzę kabelka, ale ja noszę okulary, więc może dlatego;)

To wyraźny sygnał że trzeba iść do okulisty, bo tylko ślepy by nie zauważył długiego szarego kable wystającego z aparatu.
Awatar użytkownika
czyt

czyt Pią Kwi 09, 2021 3:30 pm

To jest stan umysłu dziennikarzy z "liberalnych", "wolnych" mediów.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Kwi 10, 2021 11:51 am

"czyt" napisał(a): To jest stan umysłu dziennikarzy z "liberalnych", "wolnych" mediów.

Przyjąłeś ryzykowne założenie, że mamy tu do czynienia z jakimkolwiek umysłem.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości