WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
grab

Dziennikarze bronią „Wprost” i wyśmiewają pozew Sławomira Nowaka

grab Nie Maj 12, 2013 11:42 pm

Majewski, Leskiewicz jakś pani z TVP info, czyli "dziennikarze" wyśmiewają. A może inaczej - dziennikarskie miernoty piszą bzdety? Lisiecki z Wprost to oszust, chodzi po spółkach i wymusza kasę. Czy pógłówki się tym zajmą? Nie, półgłowkom trzeba podać na tacy, wtedy zgodnie potępiają. Banda przygłupów.
Awatar użytkownika
gregor

Re: Dziennikarze bronią „Wprost” i wyśmiewają pozew Sławomira Nowaka

gregor Nie Maj 12, 2013 11:44 pm

A zapomniałam jeszcze o PIS-przygłupach-Szuldrzyńskim i Sakiwiczu - elita jurnalistyki prowincjonalno-odpustowej.
Awatar użytkownika
Kto wykańcza dziennikarstwo?

Kto wykańcza dziennikarstwo? Nie Maj 12, 2013 11:59 pm

Kiedy ktoś się w końcu zainteresuje tym, że Wprost nie płaci dziennikarzom i wykonawcom? To chyba nie jest zgodne z prawem. Przyganiał kocioł garnkowi. Jeden bierze zegarki i nie płaci rachunków, a właściciel gazety, która to opisuje nie płaci za wykonaną pracę ludziom, że o innych przekrętach nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Pon Maj 13, 2013 12:03 am

Ten casus będzie w przyszłości jednym z symptomów agonii tradycyjnych mediów w Polsce. Jakiś Nowak (nawet nazwisko ma symptomatyczne) ,polityczny Pan Nikt, poczuł sie dotknięty, więc bez zadnej winy i wstydu domaga się od tygodnika (rzekomo opinii) fantastycznej kwoty. Drugorzędne jest to, czy i która ze stron kłamie, Smutne to.
Awatar użytkownika
bacha

bacha Pon Maj 13, 2013 4:49 am

Sławomir Nowak musi wpłacić 300 tys. PLN kaucji (1 % od kwoty pozwu - 30 mln PLN).

Sprzeda kilka zegarków czy pożyczy 300 tys. PLN od kolegów biznesmenów ?
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Maj 13, 2013 6:27 am

Bronie ministra Nowaka poniewaz Wprost stal sie tygodnikiem dla celebrytow z watkami sledczymi.
Awatar użytkownika
janka

janka Pon Maj 13, 2013 8:21 am

ale zajadła nienawiść skąd się w was to bierze, płaca od ilości błota?tacy zawsze mnie dziwili, za komuny publikowali się w Trybunie Ludu najwięcej po tz. wypadkach w Radomiu i Ursusie już tych fabryk nie ma dlaczego? sami sobie dopowiedzcie!
Awatar użytkownika
ksenia

ksenia Pon Maj 13, 2013 9:11 am

Dziś na stronie 20 - tej i 80 Wprost ordynarne kryptoreklamy. Ciekawe czy media i PRESS zajmą się publikowaniem przez Wprost tekstów w których nawet kolorystyka jest ukłonem w stronę sponsora. Czy tu też "dziennikarze" będą bronili Wprost?
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Maj 13, 2013 9:42 am

ale czego wie Wprost boi, nawet jakby chcial 300 mln złotych, to jak prawde napisali to przeciez nie dostanie.Jak to jest ze w USA ludzie moga dostac takie odszkodawania a u nas sa wysmiewani przez dziennikarzy, ktorzy wiedza ze jak napisza glupoty, to zaplaca te 5 tys zł kary i po sprawie.....a ludzie jeszcze temu przyklaskuja, dramat.
Awatar użytkownika
al

al Pon Maj 13, 2013 9:55 am

jestem stałym obserwatorem polityki w wydaniu krajowym.zwykle przepuszczam słowa i gesty dziennikarzy i polityków mimo uszu ale czasem sam chciałbym ich ukarać. Ukarać tak,żeby juz nigdy nie wzieli do ręki pióra ani mikrofonu. Świństwa które piszą o innych,sami pozostając anonimowymi lub za szybami chroniącymi ich przed plwocinami,słowa które głoszą w mediach-dotyczy to zwłaszcza tzw polityków nierobów maciwodów-przyprawiaja o mdłości. Jestem za tym aby przykładnie ukarac każdego,kto napisze o innym jakiś paszkwil nawet wówczas jeśli na końcu widnieje znaj zapytania
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pon Maj 13, 2013 10:08 am

Nie takie absurdy przejdą w polskim sądzie jeśli tylko znajdzie się odpowiedni sędzia. Zwłaszcza jeśli skarżącym jest minister.
Zegarki same się nie kupią - a nie wszystkie dostaniesz w prezencie. 30 baniek przyda się jak nic...
Awatar użytkownika
AJak

AJak Pon Maj 13, 2013 10:36 am

do bacha:
jak się ma dobrego papugę to się wpłaca nie 300tys, tylko 40 zł. I tyle.
Awatar użytkownika
mirek

mirek Pon Maj 13, 2013 10:39 am

nagonka na nowaka to zmowa tabloidalnych mediów,to jest jak z piatkiem ze szczecina,wszyscy się póżniej wycofali,lodu na glowę .jeżeli ja powiem że dziennikarze to agenci to będzie atak na mnie,a ja mówię o agentach czwartej władzy ,śmieszne?,chyba nie
Awatar użytkownika
mulas

mulas Pon Maj 13, 2013 11:11 am

a moze ktos w koncu napisze o spolce CAM ktora stała sie nagle JEDYNYM dostawca usług reklamowych do najwiekszego Domu Mediowego Starcom, inni zostali jednym ruchem reki odcieci od biznesów, dzieje sie tak juz od trzech lat?
Awatar użytkownika
Art

Art Pon Maj 13, 2013 12:07 pm

A ja wyśmiewam miśków, którzy uparcie bełkoczą, że Nowak pozwał Wprost o odszkodowanie w wysokości 30 mln. Te gadki doskonale ilustrują poziom polskich dziennikarzy, więc i brednie wypisywane przez nich w publikowanych tekstach też nie powininny dziwić.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości