WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gino

Dziennikarze krytykują akcję „Nie świruj, idź na wybory”. „Szkodliwa, żenująca, granie na stereotypie wariata”

Gino Czw Wrz 19, 2019 8:47 am

Akcja, jaka jest, każdy może zobaczyć. Mnie jest obojętna, nie chcę jej bronić czy atakować. Myślę, że w zamiarze autora, miała być skierowana głównie do najmłodszej części elektoratu, stąd - moim zdaniem - świrowanie, które kojarzy się z młodzieżą, jej slangiem.
Natomiast, zwróciłem uwagę, że negatywne oceny fundują tej akcji głównie tzw. dziennikarze prawicowi. Larum podnoszą "niepokorni" czyli pisowska, rządowa strona czuje się zagrożona. A to miłe...
Awatar użytkownika
AS

Re: Dziennikarze krytykują akcję „Nie świruj, idź na wybory”. „Szkodliwa, żenująca, granie na stereotypie wariata”

AS Czw Wrz 19, 2019 8:53 am

To dość przewrotne, by nie rzec kabotyńskie, że ludzie organizujący hejt używając do tego państwowych urzędów i ministerstwm czy byli aparatczycy nagle dostrzegają w tej kampanii społecznej pogardę wobec chorych osób. A gdzie byli wtedy, gdy w Sejmie protestowali niepełnosprawni?
Awatar użytkownika
Tymi

Re: Dziennikarze krytykują akcję „Nie świruj, idź na wybory”. „Szkodliwa, żenująca, granie na stereotypie wariata”

Tymi Czw Wrz 19, 2019 9:08 am

Grono pożytecznych idiotów pisu szybko się powiększa, a potem płacz, że PiS znowu wygrał, ale przecież wszystko jest robione żeby miał większość konstytucyjną! Brakuje jeszcze strajku nauczycieli (wiosną całkowicie odcielo im myślenie) i przyjazdu Timmermansa przed 13. X. do PL.
Awatar użytkownika
Napinacz

Napinacz Czw Wrz 19, 2019 9:12 am

Biust Dominiki jest mądrzejszy od całego Tomasza.
Awatar użytkownika
TJKD

TJKD Czw Wrz 19, 2019 9:19 am

Więcej takich debilnych kompromitujących akcji, a PIS będzie rządził 30 kolejnych lat.
Awatar użytkownika
ola

ola Czw Wrz 19, 2019 9:52 am

pomijając kretyństwo scenariuszowe, to zastanawiam się kto wpadł na pomysł, że ci ludzie pociągną za sobą młodzież? hmn...no i niezłomy redaktor Lis.. ech..źle to widzę..
Awatar użytkownika
ant

ant Czw Wrz 19, 2019 10:14 am

"ola" napisał(a): pomijając kretyństwo scenariuszowe, to zastanawiam się kto wpadł na pomysł, że ci ludzie pociągną za sobą młodzież? hmn...no i niezłomy redaktor Lis.. ech..źle to widzę..

młodzież pociągnie kaczyński i pawłowicz,
Awatar użytkownika
Jooop

Jooop Czw Wrz 19, 2019 11:42 am

Kaczyński to jednak geniusz, że zorganizował taką akcję tuż przed samymi wyborami.
Bo to chyba niemożliwe, że to opozycja po raz setny postanowiła sobie sama strzelić w stopę.
Awatar użytkownika
test

test Czw Wrz 19, 2019 12:26 pm

Wojciech Pszoniak prezentował tę akcję już na PolandRock Festiwal. Cenię Pszoniaka, ale ta akcja mi się nie podoba.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Czw Wrz 19, 2019 12:30 pm

Nie znacie się na polityce.
Od wielu lat, głosowanie w szpitalach psychiatrycznych (i w więzieniach też) wygrywa PO bijąc PIS na głowę.
Ta akcja, to po prostu mobilizowanie własnego elektoratu.
Awatar użytkownika
pawel59

pawel59 Czw Wrz 19, 2019 1:29 pm

"Gino " napisał(a): Akcja, jaka jest, każdy może zobaczyć. Mnie jest obojętna, nie chcę jej bronić czy atakować. Myślę, że w zamiarze autora, miała być skierowana głównie do najmłodszej części elektoratu, stąd - moim zdaniem - świrowanie, które kojarzy się z młodzieżą, jej slangiem.
Natomiast, zwróciłem uwagę, że negatywne oceny fundują tej akcji głównie tzw. dziennikarze prawicowi. Larum podnoszą "niepokorni" czyli pisowska, rządowa strona czuje się zagrożona. A to miłe...
Awatar użytkownika
PAWEL59

PAWEL59 Czw Wrz 19, 2019 1:32 pm

TEN AKTORZYNA DAWNO POWINIEN BYC W TWORKACH NIECHCEMY GO NA ZOLIBORZU
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Czw Wrz 19, 2019 2:07 pm

"Pankracy" napisał(a): Nie znacie się na polityce.
Od wielu lat, głosowanie w szpitalach psychiatrycznych (i w więzieniach też) wygrywa PO bijąc PIS na głowę.
Ta akcja, to po prostu mobilizowanie własnego elektoratu.

Wręcz przeciwnie, w szpitalach psychiatrycznych od lat miażdżąco wygrywa PiS. Pewnie dlatego plasterek po plasterku robi psychiatryk z Polski.
Awatar użytkownika
Perpetrator

Perpetrator Czw Wrz 19, 2019 2:14 pm

Jeśli zaczniemy obierać słowa z potocznych znaczeń, zwykle żartobliwych, prześmiewczych, ironicznych czy sarkastycznych, to zaraz się okaże, że każdy z nas będzie uwikłany w proces o zniesławienie.
Awatar użytkownika
OBURZONA

OBURZONA Czw Wrz 19, 2019 2:16 pm

Ciekawe co na to Pani HARTWICH ?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości