[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dziennikarze krytykują Polskie Radio za odsunięcie Wojciecha Dąbrowskiego od pracy. „Skandal, żenada, bardzo zła decyzja”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Dziennikarze krytykują Polskie Radio za odsunięcie Wojciecha Dąbrowskiego od pracy. „Skandal, żenada, bardzo zła decyzja”

Maciej konserwatywny Śro Lip 12, 2017 8:06 am

Ja i moja konserwatywna rodzina, jak również wszyscy moi konserwatywni znajomi całkowicie podzielamy decyzję Polskiego Radia by wysłać Wojciecha Dąbrowskiego na urlop. Jak można zadawać naszej kochanej Pani Premier Beacie Szydło takie niekonserwatywne pytania? No ja się pytam: jak można? Przecież takie pytanie nie propagują wartości konserwatywnych!!! Żadnej z wartości!!! Gdyby ta rozmowa propagowała wartości konserwatywne, można byłoby mówić o jakimś problemie, ale tak naprawdę problemu nie ma.

Dzwoniłem przed chwilą do Krychy z Wałbrzycha i ona całkowicie podziela moje zdanie. A jak każdy inteligentny czytelnik wie jest, ona znaną w wielu diecezjach działaczką konserwatywną.

Dość lewactwa w niezłomnym Polskim Radiu !!!
Awatar użytkownika
Fortune Teller

Re: Dziennikarze krytykują Polskie Radio za odsunięcie Wojciecha Dąbrowskiego od pracy. „Skandal, żenada, bardzo zła decyzja”

Fortune Teller Śro Lip 12, 2017 8:56 am

Zestawienie Rachonia z Dąbrowskim pokazuje, że Węglarczyk odleciał i nie chce wylądować. Jeden poszedł w tłum na aferę i dostał to co chciał - obrazek, a drugi został wywalony przez władzę za wykonywanie swojego zawodu.
Awatar użytkownika
Yorick

Re: Dziennikarze krytykują Polskie Radio za odsunięcie Wojciecha Dąbrowskiego od pracy. „Skandal, żenada, bardzo zła decyzja”

Yorick Śro Lip 12, 2017 9:08 am

Jak na Białorusi albo w Rosji - wychylisz się to cie zwolnią. Kaczyński rzeczywiście poprowadzi Polskę w przeciwnym kierunku niż poprzednicy. Na wschód.
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Śro Lip 12, 2017 9:33 am

Kiedy car Jarek wyda dekret delegalizujacy media nienarodowe?
Awatar użytkownika
roberto

roberto Śro Lip 12, 2017 9:42 am

Putinada trwa w najlepsze.
Awatar użytkownika
kolo

kolo Śro Lip 12, 2017 10:03 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Ja i moja konserwatywna rodzina, jak również wszyscy moi konserwatywni znajomi całkowicie podzielamy decyzję Polskiego Radia by wysłać Wojciecha Dąbrowskiego na urlop. Jak można zadawać naszej kochanej Pani Premier Beacie Szydło takie niekonserwatywne pytania? No ja się pytam: jak można? Przecież takie pytanie nie propagują wartości konserwatywnych!!! Żadnej z wartości!!! Gdyby ta rozmowa propagowała wartości konserwatywne, można byłoby mówić o jakimś problemie, ale tak naprawdę problemu nie ma.

Dzwoniłem przed chwilą do Krychy z Wałbrzycha i ona całkowicie podziela moje zdanie. A jak każdy inteligentny czytelnik wie jest, ona znaną w wielu diecezjach działaczką konserwatywną.

Dość lewactwa w niezłomnym Polskim Radiu !!!

To już mało śmieszne jest. Daj se spokój kolego, to samo powtórzone sto jedenasty raz nudzi, a nie śmieszy.
Awatar użytkownika
tonieja

tonieja Śro Lip 12, 2017 1:59 pm

chlup do kupki cienkie dupki....
Awatar użytkownika
!

! Śro Lip 12, 2017 6:09 pm

Kraina Ubu! Trzydzieści parę procent owiec prowadzonych na rzeź robi to z ochotą....
Awatar użytkownika
Popiół2015

Popiół2015 Śro Lip 12, 2017 8:23 pm

Nie było żadnych nieprawdziwych informacji. Przywrócić go natychmiast. Nie lubię Goćka, który będzie także w piątki.
Awatar użytkownika
max

max Śro Lip 12, 2017 11:42 pm

To się zdziwili dziennikarze włarzą politykom jak czopki robią laske i co tylko jak się który odrobinę wychyli i zada żartem odrobinę nie wygodne pytanie to wywalą z pracy. Trzeba było być cały czas obiektywnym a nie dawać się prowadzać na smyczy. Teraz robią wielką sensacje macie na co sobie zapracowaliście.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Czw Lip 13, 2017 10:03 am

@Marcin konserwatywny: Na początku ten trolling był nawet niezły, sam się na niego łapałem, ale teraz jest już niestety oczywisty i nieśmieszny...
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pią Lip 14, 2017 8:13 pm

Ci państwo już dawno skompromitowali Polskie Radio niestety trzeba to ze smutkiem stwierdzić bo zasłużona instytucja .
Awatar użytkownika
Nadar

Nadar Nie Paź 08, 2017 8:52 pm

Przyjdzie i czas na tego ktory wyrzucal.Poczekamy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości