WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
2354233

Re: Dziennikarze zażenowani konferencją marszałka Sejmu ws. lotów z rodziną, krytykują także dyrektora CIS

2354233 Pon Sie 05, 2019 7:30 pm

"Tomek" napisał(a): Czemu tzw. dziennikarki nie byli zażenowaniem Tuska i Borusewicza nie mieli nawet odrobinę honoru aby przeprosić a marszałek sejmu przynajmniej przeprosił i wyjaśnił ale dziennikarki nadal nie wierzą bo oni wierzą tylko Tuskowi i innym.
ja rozumiem, że masz taka pracę. nie zdziwiło że nikt nie komentuje bo sprawa jest jasna? ale musiałeś.
Awatar użytkownika

Re: Dziennikarze zażenowani konferencją marszałka Sejmu ws. lotów z rodziną, krytykują także dyrektora CIS

*** Pon Sie 05, 2019 7:53 pm

Słowo "przepraszam" od pana Kuchcińskiego dla całego kraju to raczej ZA MAŁO. Coś czuję , że Polacy zrezygnują z obecnej partii na rzecz poprzednika.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Sie 05, 2019 8:06 pm

Do redakcji portalu wirtualnemedia.pl gdzie mój komentarz?

Do 2354233
Napisałem prawdę każdy pisze to chcę trollu PO-wski.
Awatar użytkownika
Edward

Edward Pon Sie 05, 2019 8:06 pm

"***" napisał(a): Słowo "przepraszam" od pana Kuchcińskiego dla całego kraju to raczej ZA MAŁO. Coś czuję , że Polacy zrezygnują z obecnej partii na rzecz poprzednika.
BYŁOBY FAJNIE :)
Awatar użytkownika
Fox

Fox Pon Sie 05, 2019 8:14 pm

Nie czepiajcie się marszałka, on tylko pieska latał wyprowadzic... A nie to nie ten to Bogus...
Awatar użytkownika
AS

AS Wto Sie 06, 2019 9:45 am

Dla kłamców nie powinno być miejsca w przestrzeni publicznej. Marszałek i dyr. CIS powinni w trybie natychmiastowym podać się do dymisji. Tak się dzieje w dojrzałych demokracjach. A zwrot poniesionych przez podatników kosztów należy się podatnikom, a nie wybranym fundacjom czy instytucjom. Żenada!
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Czw Sie 08, 2019 8:57 am

"Tomek" napisał(a): Do redakcji portalu wirtualnemedia.pl gdzie mój komentarz?

Do 2354233
Napisałem prawdę każdy pisze to chcę trollu PO-wski.

Takie śmieci, to od razu usuwają... Idź się "pocić" gdzie indziej...
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości