WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rurku

„Dziewczyny ze Lwowa 3” przeniesione z niedzieli na sobotę. Premiera 1 września

rurku Wto Sie 07, 2018 10:34 pm

Komisarz Alex powróci wiosną, czy całkowicie znika z ekranu?
Awatar użytkownika
Wolfgang

Re: „Dziewczyny ze Lwowa 3” przeniesione z niedzieli na sobotę. Premiera 1 września

Wolfgang Wto Sie 07, 2018 11:31 pm

Pogratulować tylko, emisja w tym samym paśmie co Voice of Poland dobrze nie wróży. Kto jest taki pomysłowy w kwestii ramówki?
Awatar użytkownika
Piotr

Re: „Dziewczyny ze Lwowa 3” przeniesione z niedzieli na sobotę. Premiera 1 września

Piotr Śro Sie 08, 2018 4:11 am

Jak nie będzie Komisarza Alexa to ja z góry wiem źe nikt nie będzie ogłdać tych nudnych ukrainek ,stanie się tak jak było ze straźakami ludzie poprostu oleją sobotnie wieczorowe oglądanie tvp1 i ja równieź .
Awatar użytkownika
G34

G34 Śro Sie 08, 2018 8:51 am

Ja chce Alexa i strazaków
Awatar użytkownika
pawellaska

pawellaska Śro Sie 08, 2018 1:45 pm

Aco z komisarzem alexem ,zostały jeszcze2odcinki tej serii ,czy już nie będzie 12serii?Czy dopierowiosną,bez sensu mogliby dać ten serial niedziele po21 lub w tygodniu.Albo dac zamiast rolnik szuka żony ,bo to jest głupie,kto to ogląda ,ja chce alexa
Awatar użytkownika
beata

beata Śro Sie 08, 2018 1:45 pm

i bardzo dobrze dziewczyny ze lwowa są nudne
Awatar użytkownika
obudz sie

obudz sie Śro Sie 08, 2018 1:46 pm

"pawellaska" napisał(a): Aco z komisarzem alexem ,zostały jeszcze2odcinki tej serii ,czy już nie będzie 12serii?Czy dopierowiosną,bez sensu mogliby dać ten serial niedziele po21 lub w tygodniu.Albo dac zamiast rolnik szuka żony ,bo to jest głupie,kto to ogląda ,ja chce alexa
obudz się człowieku dwa odcinki komisarz alex były w lipcu 2018
Awatar użytkownika
nie prawda

nie prawda Śro Sie 08, 2018 5:04 pm

"obudz sie" napisał(a):
"pawellaska" napisał(a): Aco z komisarzem alexem ,zostały jeszcze2odcinki tej serii ,czy już nie będzie 12serii?Czy dopierowiosną,bez sensu mogliby dać ten serial niedziele po21 lub w tygodniu.Albo dac zamiast rolnik szuka żony ,bo to jest głupie,kto to ogląda ,ja chce alexa
obudz się człowieku dwa odcinki komisarz alex były w lipcu 2018

nie były, kłamiesz, mam cały czas włącząną reżimówkę
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sie 08, 2018 11:30 pm

Komisarz Alex w niedzielę.
Awatar użytkownika
Monia

Monia Czw Sie 09, 2018 4:34 pm

Dwa ostatnie premierowe odcinki Komisarza Alexa które miały być wiosna bedą 18 i 25 sierpnia.
Awatar użytkownika
Komisarz Alex - Fan Club

Komisarz Alex - Fan Club Pią Sie 10, 2018 3:29 pm

Dlaczego wstrzymujecie Komisarza Alexa serial miał dobrą oglądalność a jedynka w tym czasie była liderem aż tu nagle zimny prysznic z nieba jesienią Alexa nie będzie a fani są coraz bardziej zawiedzeni !!!! Czy kiedykolwiek zobaczymy jeszcze Alexa i czy powstanie kolejny sezon ........? Dajcie jakąś nadzieję czekamy na info .........!!!!
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Sie 21, 2018 5:15 pm

I kolejna kontynuacja totalnego dna TVPis
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości