WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
narra

E-commerce to już jedna dziesiąta wartości polskiego handlu. 11 milionów Polaków robi zakupy w internecie

narra Wto Cze 18, 2019 10:58 am

mimo wszystko ja to musze buty i elektronikę dotknąć więc do CCC i do Media Expertu chodzę osobiście.
Awatar użytkownika
Gonzalez

Re: E-commerce to już jedna dziesiąta wartości polskiego handlu. 11 milionów Polaków robi zakupy w internecie

Gonzalez Wto Cze 18, 2019 12:32 pm

Raport GfK nakreśla, kim jest kupujący w sieci, czyli e-shopper. To przede wszystkim osoba podłączona do internetu (wow, zaskoczyli mnie!), najlepiej z dużego miasta (a najgorzej?) – ze względu na wyższą penetrację (a nie głębszą?) i charakterystyczny tryb życia (tfu - zboczeńcy) :)
Awatar użytkownika
michalczyradzio

Re: E-commerce to już jedna dziesiąta wartości polskiego handlu. 11 milionów Polaków robi zakupy w internecie

michalczyradzio Pon Cze 24, 2019 12:50 pm

Obecnie warto przenosić swoje usługi do sieci i zacząć się reklamować. Nawet lokalne przedsiębiorstwa. Znajomy tak zrobił, na początku skorzystał z narzędzia od bazo.io, i aktualnie na brak klientów nie narzeka, a koszt nie był wygórowany
Awatar użytkownika
judyta

judyta Wto Cze 25, 2019 1:25 pm

Często kupuję w sklepie internetowym Reserved, ich salon z resztą też mam pod ręką.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości