[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Edward Miszczak: Nie jestem fundamentalistą. Dla „zdrad” gwiazd jestem wyrozumiały

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jim

Edward Miszczak: Nie jestem fundamentalistą. Dla „zdrad” gwiazd jestem wyrozumiały

jim Śro Paź 04, 2017 1:28 am

WOW! Wreszcie pierwsza porządna rozmowa w tym portalu. Dotąd były same szkolne wywiadziki z pytaniami na kartce.
Awatar użytkownika
bolo.

Re: Edward Miszczak: Nie jestem fundamentalistą. Dla „zdrad” gwiazd jestem wyrozumiały

bolo. Śro Paź 04, 2017 1:31 am

Bardzo ciekawy wywiad ale pan edward mysli, że ma zawsze rację. Żeby przyciągnąć młodych ludzi to by musiała telewizję robić młodzież. Zobaczcie ile ludzi młodych prowadzi programy w tv trwam.
Awatar użytkownika
Krasavcyk

Re: Edward Miszczak: Nie jestem fundamentalistą. Dla „zdrad” gwiazd jestem wyrozumiały

Krasavcyk Śro Paź 04, 2017 2:07 am

Dobry wywiad, nie na kolanach.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Paź 04, 2017 6:27 am

Edward, to bardzo wymagający szef, oj, jak on potrafi opierd.........!Jak to potrafisz wytrzymać, to po latach dziękujesz tak jak rodzicom, których nie rozumiesz w wieku 12 lat. Jest mistrzem w swoim fachu. Choć nadal uważam, że jego miejsce jest na Kopcu.
Awatar użytkownika
alicja zkc

Re: Edward Miszczak: Wszystko jest konkurencją

alicja zkc Śro Paź 04, 2017 9:15 am

Bardzo dobry wywiad. A w nowej Polityce wywiad z Mariuszem Walterem, któremu wszystko się myli a dziennikarz tego w ogóle nie wyłapuje. I co ciekawe Walter nawet słowem nie wspomniał o Miszczaku. Wymienia sporo osób, ale zapomniał o Miszczaku, który mu zrobił TVN ! Żałosne
Awatar użytkownika
Wita

Wita Śro Paź 04, 2017 9:24 am

Kto zapłacił wszystkim piewcom stacji za komentarze i lajki :D??? Radośnie się to czyta!
Awatar użytkownika
AK

AK Śro Paź 04, 2017 9:26 am

Pan się pisze z dużej litery.
Awatar użytkownika
WWO

WWO Śro Paź 04, 2017 9:40 am

Świetna rozmowa i dobra riposta w rozmowie o gadżetach. 100 lat w zdrowiu życzę!
Awatar użytkownika
Robert

Robert Śro Paź 04, 2017 9:56 am

"AK" napisał(a): Pan się pisze z dużej litery.
nieprawda
Awatar użytkownika
Marian Kopiec

Marian Kopiec Śro Paź 04, 2017 10:33 am

Fanem osobowości Edwarda nigdy nie byłem ;) ale uważam, że to wybitny fachowiec i Jemu właśnie Stacja zawdzięcza większość sukcesów.
Życzę Ci, Edziu, wszystkiego dobrego!
I - pamiętaj: zdrówko najważniejsze ... :)
Awatar użytkownika
KaKa

KaKa Śro Paź 04, 2017 11:01 am

Bardzo dobry wywiad. Autorka pytaniami poruszyła wiele wątków przez co nakreśliła się ciekawa perspektywa telewizji tej która powstała i tej która będzie. Dobrze się to czyta!
Awatar użytkownika
Michał

Michał Śro Paź 04, 2017 11:03 am

W końcu dobry wywiad, a nie lizanie się po zadkach!
Awatar użytkownika
tv

tv Śro Paź 04, 2017 12:54 pm

Tia... dla młodych, wykształconych i z dużych ośrodków Ukryta Prawda, Szkola i Szpital... jprl...
Awatar użytkownika
Mich

Mich Śro Paź 04, 2017 1:49 pm

Edward to jest człowiek który ma serce na dłoni.
Twoje serce.
Na swojej dłoni
Awatar użytkownika
Tele morele

Tele morele Śro Paź 04, 2017 2:46 pm

Anegdota o koniku stara jak sam Miszczak, rozmowa płytka, nie wiem czym sie tu zachwycają.... Miszczak w tej rozmowie nie powiedział nic nowego, dziennikarka nie dociekała, zadawała wygodne pytania, zero emocji.... Pudelkowa publisia klaszcze uszami, bo tak ja wytresowano?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości