WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Christianus

Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń jurorami w dziecięcym talent show TVP1

Christianus Czw Sie 18, 2016 5:09 pm

Edyta Górniak to już chyba całkiem porzuciła karierę muzyczną na rzecz jurorowania w każdym możliwym programie. Szkoda, że marnuje się taki talent wokalny.
Awatar użytkownika
Jan

Re: Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń jurorami w dziecięcym talent show TVP1

Jan Czw Sie 18, 2016 5:12 pm

Przynajmniej jury znające się na muzyce, dla mnie ekstra :)
Awatar użytkownika
Maja

Re: Edyta Górniak, Hirek Wrona i Bartek Caboń jurorami w dziecięcym talent show TVP1

Maja Czw Sie 18, 2016 5:15 pm

ooo Hirek Wrona, Edyty też dobrze się słucha, a pana Cabana jestem mega ciekawa. I nikt nie odpada, to może być fajny program.
Awatar użytkownika
Jessica16

Jessica16 Czw Sie 18, 2016 5:17 pm

Super! Hirek to może być hit!
Awatar użytkownika
Monika

Monika Czw Sie 18, 2016 5:18 pm

W końcu jakiś fachowcy od śpiewania. Bez upokorzeń eliminacji... wygląda nieźle na razie.
Awatar użytkownika
Misiek

Misiek Czw Sie 18, 2016 5:24 pm

W środę śpiewające dzieciaki kontra Azja Express może być ciekawie... Jury jest ok.
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Czw Sie 18, 2016 5:41 pm

Co na to Elbanowscy ? :D :D :D
Awatar użytkownika
Bartoszek

Bartoszek Czw Sie 18, 2016 6:46 pm

"Jessica16" napisał(a): Super! Hirek to może być hit!

Szkoda mi mojego dalekiego wujka Hirka Wrony, to bardzo dobry dziennikarz muzyczny a będzie się marnował w reality show w TVKurski.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Czw Sie 18, 2016 7:26 pm

bardzo dobry skład Jury ;) zaskoczyli mnie
Awatar użytkownika
bbb

bbb Czw Sie 18, 2016 7:28 pm

Jak dla mnie jury to mega pozytywne zaskoczenie, spodziewałem się jakiś tandetnych nazwisk, a tu nawet Górniak się załapała. Jest dobrze :)
Awatar użytkownika
pir

pir Pią Sie 19, 2016 7:28 am

wstyd Górniak.. w reżimowej się pokazywać ? to Cie określa
Awatar użytkownika
Edw

Edw Pią Sie 19, 2016 11:56 am

Górniak zeby sobie popłakać ze wzruszenia to nawet w TV Trwam coś pojuroruje. A kiedyś była piosenkarką, niestety ostatni przebój nagrała z Eugeniuszem Bodo chyba
Awatar użytkownika
Luc

Luc Pią Sie 19, 2016 3:05 pm

Kiepska pora emisji
Bedzie rywalizował z "Na dobre i na złe" i nowym "Top Chefem" do tego na tvn-ie "Azja Express"
Formuła wydaje sie dobra ale spadnie po jednym sezonie ze wzgledu na por emisji
Awatar użytkownika
Doprawdy to ważne

Doprawdy to ważne Pią Sie 19, 2016 4:25 pm

A jakby Gorniak podpisala w srode do poludnia, to różnica.
Awatar użytkownika
Anka

Anka Pią Sie 19, 2016 4:28 pm

No cóż może Hirek to specjalista... Ale taki program i gdzie. Szkoda, że obniża Pan loty.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości