[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Edyta Herbuś reklamuje odzieżowy e-sklep OTTO.pl

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
grubas

Edyta Herbuś reklamuje odzieżowy e-sklep OTTO.pl

grubas Wto Sie 03, 2010 9:51 am

tylko zdejcie nie wyraźne ...
Awatar użytkownika
sklep tecza

sklep internetowy www.skleptecza.pl

sklep tecza Wto Sie 17, 2010 9:42 am

Witam serdecznie. Posiadamy sklep internetowy w atrakcyjnych cenach. link: http://www.skleptecza.pl Już nie długo nowa kolekcja jesienna: kurtki itd. Pozdrawiam serdecznie sklep tecza.
Awatar użytkownika
sklep tecza

sklep internetowy www.skleptecza.pl

sklep tecza Czw Sie 19, 2010 3:22 pm

Uwaga!!! Od dzisiaj nowa kolekcja jesienna w sklepie tecza. http://www.skleptecza.pl Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Ciuuchy

Re: Edyta Herbuś reklamuje odzieżowy e-sklep OTTO.pl

Ciuuchy Śro Wrz 01, 2010 9:56 pm

Sklep --> http://www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek
zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych

Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń!

Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo
transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów!
http://www.markowe-ciuchy.pl
Awatar użytkownika
Jack

Jack Nie Paź 24, 2010 1:17 pm

Edyta, ale się dałaś wmanewrować. Otto.pl to jak na razie wielka ściema. Na towar, który zgodnie z opisem na stronie Otto był i jest dostępny za 2-3 tygodnie czekam już niemalże dwa miesiące. Wszystko to przy więcej niż nikłym zainteresowaniu Otto.pl. Ostatnio jednak, w odpowiedzi na moje kolejne pytanie o status zamówienia przysłano informację, że: "Moja strawa jest monitorowana...." Co Otto.pl ma do moich obiadów Bóg jeden raczy wiedzieć, ale to widocznie ta globalizacja.... Pozdrawiam. Jack
Awatar użytkownika
FUNIA

Nie polecam sklepu OTTO

FUNIA Śro Gru 15, 2010 11:47 pm

Nie polecam tego sklepu, ja zamówiłam płaszcz, a otrzymałam spodnie o 5 rozm. większe! I czekam już 2 miesiące na zwrot prawie 400 zł! Nie mam ani płaszcza, ani pieniędzy!!!
Awatar użytkownika
Pikas

Pikas Pon Gru 27, 2010 7:23 pm

Zamowilem dla zony kozaczki w sklepie otto.pl w dniu 15-11-2010, na stronie internetowej.
Nie doszly do dzis(27-12-2010).Status zamowienia na stronie internetowej nie zmienil sie ani razu od poczatku ("artykul oczekuje na dostawe").Kilkakrotnie dzwonilem.Odpowiedz zawsze ta sama: odzwonimy po sprawdzeniu.Nigdy nikt nie oddzwonil.Dzis zrezygnowalem z zamowienia.Obiecano mi zwrot gotowki w ciagu 2 tygodni(!).
Jestem zagorzałym fanem sklepow internetowych i tylko w tym roku kupilem w nich artykuly za kilkanascie tysiecy zlotych.NIgdy zadnych problemow.Ale boje sie, ze jeszcze kilka takich niemieckich, niesolidnych jak Otto sklepow i liczba osob kupujacych w sklepach internetowych znacznie sie przerzedzi.
Awatar użytkownika
Robert

Robert Pon Sty 03, 2011 5:24 pm

Otto.pl to oszuści, z zamówionych 3 paczek żadna nie dotarła. Kontaktu brak!
Awatar użytkownika
Oszukana

Oszukana Pon Sty 17, 2011 3:36 pm

Wystrzegajcie się otto.pl to oszuści i naciągacze, od ponad 2 misięcy walczę o zwrot pieniędzy za towar, którego nie dostarczyli, twierdzą tylko że towaru nie ma na stanie więc mam wybrać coś innego. Jasne i wyrzucić w błoto dalsze pieniądze...
Awatar użytkownika
AdamAd

AdamAd Czw Sty 20, 2011 11:41 am

Potwierdzam poprzednie opinie o otto.pl. Sprzedają towary, których rzeczywiście nie mają. Dzisiaj mija 30 dzień od złożenia zamówienia. Miał być po 2-3 tygodniach. Nie są nawet w stanie określić kiedy będzie. Zażądałem zwrotu wpłaconych pieniędzy, ciekawi mnie kiedy otrzymam zwrot.
PRZESTRZEGAM przed tymi oszustami.
Awatar użytkownika
gosia

gosia Śro Sty 26, 2011 9:41 pm

potwierdzam
sklep otto to oszuści !
zamówienie złożyłam w grudniu - upłynęło 7 tygodni i ZERO JAKIEGOKOLWIEK WYTŁUMACZENIA
na emaile nie odpowiadają
mąż dzwonił na infolinię to nawet nie spytali o nr zamówienia tylko od razu "proszę czekać"
nie zamawiajcie !!!
Awatar użytkownika
Gosia2

Gosia2 Czw Sty 27, 2011 9:21 pm

Nie radzę kupować w tym sklepie. Ja zamawiałam towar na początku grudnia- czas oczekiwania miesiąc. Po miesiącu na moje pytanie o paczkę otrzymalam odpowiedź, że została już... DOSTARCZONA! Niestety, nie do mnie... Po wyjaśnieniu sprawy przeze mnie, bo OTTO sie nie poczuwało, okazało się, że została dostarczona pod zupelnie inny adres i osoba nie chce jej oddać. Generalnie prawie od miesiąca jestem zwodzona- mam czekać na wyjaśnienie sprawy. Ani towaru, ani kasy. Aha- i jeszcze notoryczne rozłączanie połączeń na infolinii...
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pią Sty 28, 2011 4:36 pm

Tak zgadzam się z wszystkimi tymi, którzy oceniają ten sklep internetowy negatywnie. Zmówiłam po raz trzeci te same buty bo za kazdym moim zamowieniem one znikaly z mojego koszyka. Teraz za trzecim razem tkwia tam juz od miesiaca a mialy byc dostepne za 2-3 tyg. No i oczywiscie zero informacji trzeba samemu wykonac telefon a nawet to i tak nie pomoze bo w tym sklepie nigdy nic konkretnego nie wiedza. Szkoda słow!!!
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Sty 31, 2011 9:34 pm

Ja mogę temu sklepowi wystawić jak najlepszą opinię. Jak dotąd kilka zamówień zrealizowali na czas, a otrzymane produkty były rzeczywiście najwyższej jakości, markowymi ubraniami.
Wybierałem dostępne produkty i nie było opóźnień ani żadnych problemów z rozmiarami itp.
Awatar użytkownika
awwa1

awwa1 Sob Lut 19, 2011 11:01 am

Ja również ostrzegam przed zakupami w tym sklepie.Po złożeniu zamówienia po 2-ch tygodniach otrzymuję wiadomość o przecenie zamówionego towaru.W rozmowie zkonsultantką dowiduję się że następuje anulowanie starego zamówienia i wystawione nowe po niższych cenach.Następnego dnia dowiaduję się że obniżka była fikcją /zawieszenie komputera/.Zamówienie mogę wystawić od nowa po starej cenie ale czas oczekiwania jest od dnia nowego zamówienia. Jest wielką paranoją że taka firma jeszcze funkcjonuje na rynku. Podobni wypowiadają się inni użytkownicy tego forum.Jeszcze raz odradzam jakikolwiek kontakt z tą pseudofirmą.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości