WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ola
 

Ekożywność popularna, bo zdrowsza niż tradycyjna

Ola Pon Maj 27, 2019 11:22 am

Szkoda, że wraz z badaniami opinii lub kolejno rozpowszechnianiu ich wyników nie ma komentarza o tym, że wierzenia ludzi nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ludzie - naturalna żywności? Jaka? Bez chemikaliów? Jakich chemikaliów? Powielanie takich informacji, tylko pobudza w ludziach niepokój i niechęć do rolnictwa i produkcji pierwotnej żywności. Warto dawać wartość do tego rodzaju komunikatów.
Awatar użytkownika
eh
 

Re: Ekożywność popularna, bo zdrowsza niż tradycyjna

eh Pon Maj 27, 2019 2:02 pm

autora wysłałbym na kurs nauki polskiego.... Ekożywność to właśnie ta tradycyjna jeśli już, chociaż przy zmianie uprawy może również nie być tradycyjna.... Ręce opadają to takie cuda ze szkoły wypuszcza?
Awatar użytkownika
eh
 

Re: Ekożywność popularna, bo zdrowsza niż tradycyjna

eh Pon Maj 27, 2019 2:03 pm

"Ola" napisał(a): Szkoda, że wraz z badaniami opinii lub kolejno rozpowszechnianiu ich wyników nie ma komentarza o tym, że wierzenia ludzi nie mają pokrycia w rzeczywistości. Ludzie - naturalna żywności? Jaka? Bez chemikaliów? Jakich chemikaliów? Powielanie takich informacji, tylko pobudza w ludziach niepokój i niechęć do rolnictwa i produkcji pierwotnej żywności. Warto dawać wartość do tego rodzaju komunikatów.


nie oczekuj cudów po kimś kto nie rozumie pojęć "żywność ekologiczna" i "żywność tradycyjna". Już nawet odechciało mi się czytać tekst po tym "rewelacyjnym" tytule...
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość