[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Eksperci o „Małych Gigantach”: wrzucanie do jednego worka diametralnie różnych talentów jest nieuczciwe (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Łukasz M

Eksperci o „Małych Gigantach”: wrzucanie do jednego worka diametralnie różnych talentów jest nieuczciwe (opinie)

Łukasz M Sob Mar 28, 2015 11:12 am

Pani Zawadzka może niech się zajmie wychowywaniem swoich dzieci, bo coś kiepsko jej to idzie :D
Awatar użytkownika
xxxx

Re: Eksperci o „Małych Gigantach”: wrzucanie do jednego worka diametralnie różnych talentów jest nieuczciwe (opinie)

xxxx Sob Mar 28, 2015 11:46 am

Dokładnie,wielka super niania,która własnego dziecka nie umie wychować.I do tego Młynarska,która tysiące dzieci odesłała do domu z dawnego programu TVP...Ludzie są żałośni,naprawdę.Hipokryci...
Awatar użytkownika
hg

Re: Eksperci o „Małych Gigantach”: wrzucanie do jednego worka diametralnie różnych talentów jest nieuczciwe (opinie)

hg Sob Mar 28, 2015 12:33 pm

Nie wystarczy, ze dzieci występowały w mam
Awatar użytkownika
Kasamandra

Kasamandra Sob Mar 28, 2015 12:56 pm

Młynarska i szczególnie zapomniana przez wszystkich kiczowata niania próbują się wybić na dzieciach.
Awatar użytkownika
Eleky

Eleky Sob Mar 28, 2015 1:07 pm

"Styczność z formatami dziecięcymi miała w przeszłości Agata Młynarska. Była prowadzącą m.in. programu „Dzień kangura” oraz teleturnieju „Eureko - ja to wiem”, w której występowała wybitna młodzież. - Kryteria były tam przejrzyste, uczestnikami byli gimnazjaliści. Wszyscy uczestnicy wiedzieli, na co się decydują, a i tak nie obyło się bez łez, przykrych sytuacji i zawiedzionych oczekiwań niektórych uczestników".

Jakby dostała nowy program z dziećmi to by nie gadała tylko prowadziła,więc niech nie opowiada głupot.Straciłem do niej szacunek.
Awatar użytkownika
Kali

Kali Sob Mar 28, 2015 7:04 pm

Świetny program
Awatar użytkownika
Zapomniał wół jak cielęciem był

Zapomniał wół jak cielęciem był Sob Mar 28, 2015 7:08 pm

Pani Agato - kiedyś prowadziła Pani program "Eureko ja to wiem" dla nieco starszych dzieci. Zakwalifikował się do niego mój syn, który jeszcze w pociągu do Warszawy przygotowywał się konkursu. Po charakteryzacji, 3 minuty przed wejściem do studia, jak stał wśród innych dzieci podeszła do niego "miła "pani z informacja, że niestety nie będzie brał udziału bo "komputer" wylosował go jako rezerwowego, gdyby innemu dziecku coś się stało... szkoda, że nie wiedziała Pani wtedy jego rozpaczy i rozczarowania. Nie muszę dodawać, że nikt nas nie uprzedził, że przyjazd do Warszawy nie oznacza udziału w programie, że będzie "losowanie" itd. Całą drogę do Gdańska tłumaczyłam mu, że to nie jego wina, los, przypadek itd. Czy dziś piętnując "Małych gigantów" ma Pani świadomość ile rozczarowań i rozpaczy dał innym dzieciom Pani program? A wystarczyło tylko uprzedzić, że zakwalifikowanie się do udziału nie oznacza wzięcia udziału w programie... Dziś mój syn ma 19 lat ale do tej pory jak myślę o tym zdarzeniu to krew mnie zalewa z bezsilności i żalu.
Awatar użytkownika
lolik

lolik Sob Mar 28, 2015 9:07 pm

Ale o co chodzi w tym programie? Tak w dwóch zdaniach...
Mam wrażenie, że to wygłupy dzieciaków i jedno wielkie bagno...
Awatar użytkownika
Emil

Emil Sob Mar 28, 2015 9:41 pm

To OZ jest już w Polsce?! Od kiedy?!
Awatar użytkownika
x.x

x.x Nie Mar 29, 2015 1:07 am

To czekam tylko kiedy w polsacie coś podobnego się pojawi :P
Awatar użytkownika
ossa

ossa Pon Mar 30, 2015 11:18 am

Mi program podoba się. Gdybyśmy żyli w idealnym świecie, to rozumiałabym tak krytyczne słowo.
Uważam,że dla dzieci to jest świetna przygoda, fajne doświadczenie. W programie widać uśmiech, zaangażowanie dzieci, a to że nie zawsze się wygrywa to życie.
Awatar użytkownika
olaboga

olaboga Wto Mar 31, 2015 11:30 am

95% powyższych komentatorów to prawdziwi "znafcy". Cel od początku byłe jeden zaatakować stację telewizyjna, a nie sam program. Kiedyś było od Przedszkola do Opola, Szansa na sukces ( gdzie dość często bardzo młode osoby występowały) etc. Także żadna nowość, a nagle takie poruszenie. Sama Młynarska prowadziła teleturniej dla małolatów i z tego co kojarzę, nie zawsze była dla nich ciocią samo dobro.
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Mar 31, 2015 2:51 pm

Po małych gigantach TVN zrealizuje show pt."mała miss" i "mały mister".
Awatar użytkownika
K

K Pon Mar 28, 2016 1:36 pm

"olaboga" napisał(a): 95% powyższych komentatorów to prawdziwi "znafcy". Cel od początku byłe jeden zaatakować stację telewizyjna, a nie sam program. Kiedyś było od Przedszkola do Opola, Szansa na sukces ( gdzie dość często bardzo młode osoby występowały) etc. Także żadna nowość, a nagle takie poruszenie. Sama Młynarska prowadziła teleturniej dla małolatów i z tego co kojarzę, nie zawsze była dla nich ciocią samo dobro.

W "Od przedszkola do Opola" zwycięzca był tylko jeden i zawsze z komentarzem, że widownia głosowała "na piosenkę", a wszystkie dzieci otrzymywały takie same nagrody. Nie było rankingu, który pokazywałby który wykonawca był "najgorszy. W szansie na sukces brała udział co najwyżej młodzież - nie dzieci i również wskazani byli zwycięzcy, ale pozostałych nie szeregowało się na gorszych, jeszcze gorszych i najgorszych.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości