WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jaro

Eksperci o zmianach w Radiu ZET

Jaro Śro Wrz 08, 2010 7:17 am

No i co teraz będzie jak im zacznie spadać słuchalność ? A znając życie spadnie. Czy polecą głowy? Czy wystawią je na Allegro? Proponuje aby zetka skoncentrowala sie wokol sluchajacych radia przez internet i zwolnila czestotliwosc. Caly czas czekam z kasą na uwolnienie ogolnopolskiej czestotliwosci zeby zaczac dzialac.
Awatar użytkownika
yarek

Re: Eksperci o zmianach w Radiu ZET

yarek Śro Wrz 08, 2010 7:38 am

W ogóle po co jakieś bzdurne gadanie o zmianach, skoro w kwestii głównego elementu tej stacji, czyli muzyki - nie zmieniło się NIC. Praktycznie niezauważalny jest pierwiastek charakterystyczności, odrębności chociażby wobec głównego rywala. Muzyczna ramówka pokrywa się w jakichś 95% więc błagam... Radio Zet - zawsze, od ponad 10 lat byliście moją ulubioną stacją, ale coraz bardziej staracie się mnie zniechęcić...
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Śro Wrz 08, 2010 8:19 am

Jedyna audycja Zetki, którą słucham to "7 dzień tygodnia" i poza nią nie znam stacji. Jestem wiernym słuchaczem Trójki (mimo, że ostatnio są nadawane PiSowskie audycje, ktre po prostu wyłączam) i nie zamierzam sprawdzać konkurentów.
Awatar użytkownika
Aneta

Aneta Śro Wrz 08, 2010 8:32 am

Te zachwyty nad RMF FM przesadzone, bo tam leci sieczka.
Awatar użytkownika
me

me Śro Wrz 08, 2010 8:35 am

Ja tez nie widze tam zmian tylko gadanie o zmianach a bez zmiany tej oblesnej muzyki to nic z tego nie bedzie. Kicha te radio nie nadawalo sie do sluchania i dalej sie nie nadaje.
Awatar użytkownika
efka

efka Śro Wrz 08, 2010 8:41 am

Ciekawe, czy ktoś z Zetki zajrzy tu i przeczyta komentarze na temat swojej stacji. Ja mam kilka stacji - w kuchni Zet, w samochodzie Antyradio, w sypialni RMF. Do Radia Zet mam sentyment, ale i wiele uwag. Głównie dotyczą muzyki - jest żadna. Jak się przyczepią do jednego kawałka, to nim katują do obrzydzenia. Co do informacji - jak wszędzie, mam przesyt.
Awatar użytkownika
ghgh

ghgh Śro Wrz 08, 2010 9:11 am

Jak zwykle EKSPERCI!!!! PIERDOLĄ GŁUPOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
perun

perun Śro Wrz 08, 2010 9:58 am

Na szczęście jest ESKA ROCK :-)
- i jakieś eremefy czy bzetki mnie nie interesują
Awatar użytkownika
levis

levis Śro Wrz 08, 2010 10:12 am

polski jest słuchacz jest prosty jak drut.rmf nie robi jakiegos szczególnego radia.przyznajcie sami ilu wokół nas słucha rmf tylko fdlatego że marzą zeby wygrac te kumulacje, wokół mnie takich ludzi jest mnóstwo.i nie mówcie mi o jakiejs wyzszosci programowej rmf nad zetka.kasa, misiu, kasa...i taki jest wlasnie tzw. masowy słuchacz, który robi potem słuchalnosc...
Awatar użytkownika
Jadzia

Jadzia Śro Wrz 08, 2010 10:26 am

A ja zmianę w Zetce odczuwam bardzo wyraźnie, ale niestety uważam, że zmiana jest bardzo na niekorzyść. Nie podoba mi się obecnie grana muzyka, powyciągane ze śmietnika historii i kilkakrotnie odgrzewane kotlety. Aktualne przeboje nieśmiało poupychane wśród jakichś staroci. Jakiś bałagan śród prowadzących, wyczuwalny chaos i brak przekonania do nowej formuły. Dla mnie zmiana na GORSZE. Acha, logo też dziwaczne :-(
Awatar użytkownika
Tak Radio Zet zmieniło

Tak Radio Zet zmieniło Śro Wrz 08, 2010 10:56 am

nie tylko muzykę ale także formę prowadzenia programów ale przede wszystkim wiadomości co mi i innym słuchaczom bardzo odpowiada- www.facebook.com/ - profil radia Zet a ci którzy mają jakieś złe zdanie o radiu Zet to po prostu się nie znają bo rzeczywiście hasło radia może i nie jest zachwycające ale idzie się przyzwyczaić. Ja jestem młodym słuchaczem wcześniej słuchałem rmf fm ale przestałem ich słuchać kiedy zrobili się za barzo reklamowani.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Wrz 08, 2010 10:57 am

Andrzej napisał(a):Jedyna audycja Zetki, którą słucham to "7 dzień tygodnia" i poza nią nie znam stacji. Jestem wiernym słuchaczem Trójki (mimo, że ostatnio są nadawane PiSowskie audycje, ktre po prostu wyłączam) i nie zamierzam sprawdzać konkurentów.

Heh, ja identycznie. Zetke włączam jedynie przy 7 dniu tygodnia i to w czasie powtórki o północy w niedziele.
I też na co dzień słucham Trójki, której i tak nikt nie doścignie. Spełnia większość moich wymagań, więc akurat zmiana Zetki nie wiele pomoże osobom, które słuchają chociażby Trójki.
I też często mnie denerwują PiSowskie pogaduchy w niektórych audycjach, dlatego też jak idzie o politykę włączam 7 dzień tygodnia.
Awatar użytkownika
tadzio3

tadzio3 Śro Wrz 08, 2010 10:59 am

Andrzej napisał(a):Jedyna audycja Zetki, którą słucham to "7 dzień tygodnia" i poza nią nie znam stacji. Jestem wiernym słuchaczem Trójki (mimo, że ostatnio są nadawane PiSowskie audycje, ktre po prostu wyłączam) i nie zamierzam sprawdzać konkurentów.

Heh, ja identycznie. Zetke włączam jedynie przy 7 dniu tygodnia i to w czasie powtórki o północy w niedziele.
I też na co dzień słucham Trójki, której i tak nikt nie doścignie. Spełnia większość moich wymagań, więc akurat zmiana Zetki nie wiele pomoże osobom, które słuchają chociażby Trójki.
I też często mnie denerwują PiSowskie pogaduchy w niektórych audycjach, dlatego też jak idzie o politykę włączam 7 dzień tygodnia.
Awatar użytkownika
ben

ben Śro Wrz 08, 2010 11:19 am

Jeżeli tymi zmianami mają się oni przybliżyć do słuchaczy Polskiego Radia, to ja jako słuchacz Trójki, mogę stwierdzić,iż jej poziomu nawet nie dotkną i w radiu Zet dobrze sobie z tego zdają sprawę.
Awatar użytkownika
Dr.

Dr. Śro Wrz 08, 2010 11:28 am

Szanowni Państwo, przecież to już było ... Muzycznie to nic nowego można to nazwać Bis albo Remake dawnego pomysłu Radio Zet Czułe granie. A zmiany programowe to czysty lifting. Jeśli ktoś liczy na faktyczne zmiany to się nie doczeka, gdyż w tym biznesie rządzi kasa i badania, które to są traktowane jako pewnik potrzeb ludzkich - żenuła-... nikt nie ma na tyle dużych jaj żeby zaryzykować ...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości