[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Electrolux promuje odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ODRADZAM SZCZERZE

Electrolux promuje odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9

ODRADZAM SZCZERZE Czw Lis 07, 2019 1:52 am

Odradzam kupowanie Electroluxa. Mają bardzo słaby serwis. Serwisant przychodzi po 2-3 tygodniach. Najczęściej psujące się części (w pralce panel i grzałkę) zamawiają z magazynu z Niemiec. Paczka idzie dwa tygodnie. Jak już przyjdzie trzeba znowu czekać aż serwisant znajdzie czas. Pracownicy serwisu wszystko mają w nosie, nie zapisują i mylą adresy i terminy. Podobnie pracownicy Electroluxa są całkowicie obojętni. Naprawa pralki przeszło 2 miesiące.
Awatar użytkownika
domaniewski

Re: Electrolux promuje odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9

domaniewski Czw Lis 21, 2019 9:49 am

Niestety nadal musisz poświęcać czas, sam wybrałem roombę, szczególnie gdy w pracy wzmożony okres to ostatnie o czym marze to odkurzanie. Dlatego takie urządzenie jest zbawienne
Awatar użytkownika
Grazynka

Grazynka Czw Lis 21, 2019 9:27 pm

Eee tam, w dzisiejszych czasach ludzie iroboty kupują, by nie chodzić za odkurzaczem. Społeczeństwo na wygodę stawia :)
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Nie Sty 12, 2020 11:17 am

"Grazynka" napisał(a): Eee tam, w dzisiejszych czasach ludzie iroboty kupują, by nie chodzić za odkurzaczem. Społeczeństwo na wygodę stawia
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Nie Sty 12, 2020 11:22 am

A niby dlaczego mają nie korzystać ?. Gdybyśmy myśleli tymi kategoriami, to nadal byśmy ogień wzniecali krzesiwem.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Sob Lut 01, 2020 8:33 am

Mam kilka sprzętów Electroluxa i nie mogę narzekać. Od niedawna mam też ten odkurzacz, więc znam dobrodziejstwa obrotowej szczotki, jego możliwości i jakość skutecznej ale ciche pracy :) Ja na prawdę lubię nim sprzątać.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości