WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Klient UPC

Eleven i Eleven Sport - nowe kanały sportowe na polskim rynku. Ruszają w sierpniu

Klient UPC Pon Cze 15, 2015 7:53 am

Na pewno nie bedzie tego w UPC. Oni nie lubia sportu (brak nSport) i stronia od nowosci (brak H2).
Awatar użytkownika
Kurdupel

Re: Eleven i Eleven Sport - nowe kanały sportowe na polskim rynku. Ruszają w sierpniu

Kurdupel Pon Cze 15, 2015 8:37 am

Najbardziej w tej informacji zaskoczyła mnie informacja o tym, że Canal+ nie będzie pokazywał ligi włoskiej i francuskiej.
Awatar użytkownika
markus

Re: Eleven i Eleven Sport - nowe kanały sportowe na polskim rynku. Ruszają w sierpniu

markus Pon Cze 15, 2015 3:17 pm

Piłką nożną daleko nie zajadą. Wolę kanały z lekką atletyką, kolarstwem górskim i pływaniem.
Awatar użytkownika
manitt

manitt Pon Cze 15, 2015 5:36 pm

a skad wiadomo ze ie bedzie w upc. ja czekam na informacje.
Awatar użytkownika
ListonoszPL

Re: Eleven i Eleven Sport - nowe kanały sportowe na polskim

ListonoszPL Sob Lip 25, 2015 12:14 am

fajnie jakby udalo sie NBA ogladac :) ale to tylko marzenia :(
Awatar użytkownika
Przemas2333

Przemas2333 Śro Lip 29, 2015 2:31 pm

"ListonoszPL" napisał(a): fajnie jakby udalo sie NBA oglądać ale to tylko marzenia
NBA masz na programach sportowych Canal+.! ;)
Awatar użytkownika
fan serie a

fan serie a Pon Sie 10, 2015 5:58 pm

Mam nadzieje, że prawdą nie jest iż komentatorem w tej nowej stacji będzie fachowiec Radosław Majdan. Jeśli tak to wolę oglądać mecze po chińsku
Awatar użytkownika
karol

karol Wto Wrz 08, 2015 5:00 pm

ja mam te kanały w netii. za 15zl tylko. fajnie, bardzo polecam jesli lubicie ogladac meczyki ;) ja jestem zagorzałym fanem takze chyba bym nie przezyl bez tej oferty :P
Awatar użytkownika
Giguś

Giguś Śro Wrz 09, 2015 9:26 pm

Kiedy poinformują gdzie i kiedy bo liga hiszpańska czeka
Awatar użytkownika
Shrek

Shrek Czw Lut 25, 2016 3:21 pm

bardzo bym chcial zeby wieksze byly napisy live,bo nie wiem czy na zywo to leci czy powtorka...DZiEkUJE!!!!!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości