[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Eleven Sports Network będzie transmitować wyścigi Formuły 1

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Marek

Eleven Sports Network będzie transmitować wyścigi Formuły 1

Marek Pon Lut 15, 2016 2:52 pm

mam nadzieję, że będzie jak z Ligą Mistrzów Piłki Ręcznej i odsprzedadzą sublicencję Polsatowi, a w zamian znajdą się w Cyfrowym Polsacie.
Awatar użytkownika
Do Marka

Re: Eleven Sports Network będzie transmitować wyścigi Formuły 1

Do Marka Pon Lut 15, 2016 3:12 pm

Marne szanse. Eleveny potrzebowały transpondera nc+ żeby trafić na satelitę. Polsatu nie potrzebują
Awatar użytkownika
Dlaczego Ja?

Dlaczego Ja? Pon Lut 15, 2016 3:59 pm

Specjalnie zrezygnowałem z NC+ na rzecz CP by oglądać sezony F1. Krew w piach. Niech teraz Polsat kupuje licencje od Eleven (albo transmituje kanały) i umożliwi swoim abonentom możliwość oglądania F1.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Lut 15, 2016 5:00 pm

"Do Marka" napisał(a): Marne szanse. Eleveny potrzebowały transpondera nc+ żeby trafić na satelitę. Polsatu nie potrzebują

Polsat to 3,5 mln potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
Seba V.

Seba V. Pon Lut 15, 2016 6:04 pm

Co z Ędrju?
Awatar użytkownika
Do Marka

Do Marka Pon Lut 15, 2016 7:09 pm

Polsat mimo wszystko jest Eleven mniej potrzebny niż była nc+. Mają co chcieli czyli miejsce na satelicie. Teraz targów z sublicencjami nie będzie
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pon Lut 15, 2016 11:44 pm

"Dlaczego Ja?" napisał(a): Niech teraz Polsat kupuje licencje od Eleven (albo transmituje kanały) i umożliwi swoim abonentom możliwość oglądania F1.

Nie opłaca się bo oglądalność F1 jest śladowa
Awatar użytkownika
MAX

MAX Wto Lut 16, 2016 1:02 am

Chamstwo!
Awatar użytkownika
Tomekk

Tomekk Wto Lut 16, 2016 5:14 pm

To było do przewidzenia jakiś czas temu pojawiła się wiadomość ze tak może się stać.
Ja bym nie zwalał winy na nc+ prędzej na Polsat ze nie potrafią przedstawić ciekawej oferty sportowej
bo taka jest prawda pod względem sportowym kanały Polsatu leżą nie ma za bardzo co oglądać.
Kanały sportowe nc+ mają ciekawszą ofertę dużo sportowych transmisji oraz programy sportowe
Program o zapleczu ekstraklasy powinien być w studiu z gośćmi np:Co kolejkę np jakiś piłkarz,.
Warto też by było więcej materiałów dać w "Cafe futbol"
Awatar użytkownika
maxs

maxs Śro Lut 17, 2016 4:04 pm

pytanie za ile kanały będą sprzedawane .PEWNIE co najmniej 20 zł za kanały .A widz głupi zapłaci bo chce F
Awatar użytkownika
arek

arek Śro Mar 16, 2016 8:16 pm

jak w niedziele niezobacze wyscigu f1 to w poniedzialek pisze wypowiedzenie z cyfrowego polsatu zrezygnowalem z nc a oni mnie tak w ch...a zrobili
Awatar użytkownika
Damian

Damian Sob Mar 19, 2016 7:56 am

Polsat!!!To nie jest Pollsat; jeżeli mówimy o tym kanale.Teraz to jest gó.... zasr... pierd..........i telenowelami zasrane.Mega Hit ku... 20 lat w telewizji lecz mega Hit.Gdzie F1 dziady?!
Awatar użytkownika
Ich

Ich Wto Mar 29, 2016 9:51 pm

Wracam do RTL szkoda że tam są reklamy
Awatar użytkownika
Darek

Darek Pon Kwi 18, 2016 1:48 pm

No to nie ma już co płakać, bo Eleveny trafiły właśnie do CP. Dla mnie to kapitalna wiadomość. No i nie ma już wątpliwości, kto ma najlepszy sport w tv. /Cyfrowy Polsat rządzi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości