[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Eliza Michalik uruchomiła kanał na YouTubie. „Zamierzam realizować tematy, których nie zrobiłam w Superstacji”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
masta

Re: Eliza Michalik uruchomiła kanał na YouTubie. „Zamierzam realizować tematy, których nie zrobiłam w Superstacji”

masta Wto Lip 09, 2019 7:45 am

Czyli znowu tępa i grubo ciosana propaganda.
Awatar użytkownika
YKK

Re: Eliza Michalik uruchomiła kanał na YouTubie. „Zamierzam realizować tematy, których nie zrobiłam w Superstacji”

YKK Wto Lip 09, 2019 9:17 am

"masta" napisał(a): Czyli znowu tępa i grubo ciosana propaganda.

Na szczęście mamy ostoję pluralizmu czyli TVP i PR. Ostatnio w ramach wolności słowa mogliśmy posłuchać wywiadu Krasnodębskiego z Szydło - jakież to było oczyszczające.
Awatar użytkownika
Żan Miszel Żar

Żan Miszel Żar Wto Lip 09, 2019 9:17 am

Xero is back ;)
Awatar użytkownika
Judo

Judo Wto Lip 09, 2019 9:18 am

Trudno.
Awatar użytkownika
Kajtek

Kajtek Wto Lip 09, 2019 9:26 am

będzie jakaś nowa kopia czyichś opinii? #plagiat
Awatar użytkownika
super !

super ! Wto Lip 09, 2019 9:31 am

dobra komentatorka, a szczucie wobec niej na tym portalu to potwierdza . P. Elizo tak 3-mac ! :)))
Awatar użytkownika
widz

widz Wto Lip 09, 2019 12:08 pm

Ta pani myśli, że ktoś ją będzie oglądał? Przeżyje naprawdę twarde lądowanie w rzeczywistości poza telewizją.
Awatar użytkownika
Habanera

Habanera Wto Lip 09, 2019 12:48 pm

Lubię ją. Fajnie się prezentuje i nazywa rzeczy po imieniu.
Awatar użytkownika
Eliza utopiona

Eliza utopiona Wto Lip 09, 2019 12:56 pm

@Eliza Michalik, kobiecino jak będziesz robiła to na co tobie pozwolono w superstacji , to szybko padniesz w temacie oglądalność :) Jak nie przestaniesz traktować ludzi ja stado idiotów, to, to "stado idiotów" cię tak zwyczajnie potraktuje uryną SOCZYŚCIE :)
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Lip 09, 2019 2:24 pm

Eliza A co z tą pracą magisterską plagiacik 😁😁😁 dobrze czytam kanał na redtube 😁😁😁
Awatar użytkownika
Wojciech

Wojciech Wto Lip 09, 2019 5:25 pm

"Nie będą potrzebne represje i siła
Żeby rozbić Was pałowaniem
Bo w wielu z Was siedzi policjant
I Dobrze spełnia swoje zadanie"
Awatar użytkownika
kolis

kolis Wto Lip 09, 2019 5:47 pm

Orłoś (wielki pan z teleexpresu) ma problem by odcinki miały sensowne wyświetlenia (tylko te ze sławnymi youtuberami i kabareciarzami mają w miarę wyświetlenia), a co dopiero pani, o której istnieniu dowiedziałem się tylko dlatego, że straciła niszowy program.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 09, 2019 7:17 pm

"masta" napisał(a): Czyli znowu tępa i grubo ciosana propaganda.

Nie było żadnej propagandy. Mówiła prawdę i tylko prawdę.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Lip 09, 2019 9:05 pm

Eliza, wracaj na Roksę. Tylko tam się nadajesz.
Awatar użytkownika
Nasi

Nasi Wto Lip 09, 2019 9:40 pm

Według mnie ja jej nie znam. Życzę 1000 subskrybentów, bo wtedy Google zacznie płacić za wyświetlenia. Jakieś 20 zł miesięcznie patrząc na obecne wyniki :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości