[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Elżbieta Kruk: dekoncentracja mediów na razie odłożona, polskojęzyczne gazety niemieckie nie bronią naszego interesu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Elżbieta Kruk: dekoncentracja mediów na razie odłożona, polskojęzyczne gazety niemieckie nie bronią naszego interesu

widz555 Wto Paź 24, 2017 11:21 am

Wolność słowa w Polsce w rozkwicie: każdy wsiowy głupek ma czas na wypowiedź i nawet mu nie przerywają. Armia jeździ niemieckimi czołgami, 3/4 samochodów w tym kraju jest pochodzenia niemieckiego i dorabiany jest niemiecki lub chiński kapitał produkujący do nich części zamienne. To też trzeba zmienić, a naród uświadomić?
Awatar użytkownika
PatriotaPolak

Re: Elżbieta Kruk: dekoncentracja mediów na razie odłożona, polskojęzyczne gazety niemieckie nie bronią naszego interesu

PatriotaPolak Wto Paź 24, 2017 11:43 am

Prawdziwi Polacy powinni czerpać wiedzę tylko z mediów z polskim kapitałem np. Gazety Wyborczej, Tygodnika "Nie", Tygodnika Polityka czy z Polsatu.
Awatar użytkownika
Gość

Re: Elżbieta Kruk: dekoncentracja mediów na razie odłożona, polskojęzyczne gazety niemieckie nie bronią naszego interesu

Gość Wto Paź 24, 2017 11:46 am

Coś tam, coś tam.
Awatar użytkownika
Irenka z podgardlem

Irenka z podgardlem Wto Paź 24, 2017 11:51 am

Ja mam pytanie do pani " Coś tam coś tam" - To już nie wolno krytykować rządu? Komuna wróciła!!!
Awatar użytkownika
ja

ja Wto Paź 24, 2017 12:30 pm

a dlaczego piekarze maja pracowac w niedziele, jak wolne to wszyscy nikt nie pracuje,ochroniarze polityków tez powinni miec wolne, piloci, kierowcy
Awatar użytkownika
Eye of Beholder

Eye of Beholder Wto Paź 24, 2017 1:20 pm

interesu komuchów i ubeków z PiS nie bronią, ale wolność słowa gwarantują, bo patrzą tej swołoczy na ręce.
Awatar użytkownika
wujek sam

wujek sam Wto Paź 24, 2017 3:22 pm

Czyli że w końcu pisiory spotkały się z jakimś rozgarniętym zespołem prawników, który spokojnie wytłumaczył, że jesteśmy za krótcy, żeby iśc na wojenkę z USA i niemieckimi koncernami, a międzynarodowe arbitraże zrobiłyby nam z d jesień średniowiecza o sankcjach nie wspominając...
Awatar użytkownika
Gary

Gary Wto Paź 24, 2017 3:40 pm

Czy to prawda, UMK w Toruniu wykupił 25000 rocznych cyfrowych prenumerat GW?
Awatar użytkownika
aZaliż

aZaliż Wto Paź 24, 2017 5:42 pm

A może należałoby się zastanowić, posłanko Kruk czy państwo tworzy SPRZYJAJĄCE warunki dla polskich przedsiębiorców, w tym wydawców?
A dopiero potem dziwić, że media są w obcych rękach.
Awatar użytkownika
qi

qi Wto Paź 24, 2017 6:41 pm

a ja sobie myślę, że zwyczajnie zwycięża kalkulacja. firmy zapłaciły za koncesje choćby, pójdą do sądu, i to nie polskiego tylko wyżej. i trzeba będzie płacić. już wisi 2,5 mld w pozwie z wiatraków. i to nawet nie chodzi o te pieniądze. wdanie się w spór sądowy zatrzyma natychmiastowo większość inwestycji zagranicznych. sprawa wiatraków jest języczkiem u wagi. zobaczą jak się będzie rozwijać a potem zdecydują. i niech się nikt nie łudzi że można zwyczajnie nie zapłacić. mamy nieco aktywów za granicą, mogą zostać zabezpieczone na wypadek powództwa. ta pani pozwala sobie na wygłaszanie śmiałych sądów o cudzym biznesie bo nie z jej kieszeni będą płacone odszkodowania.
Awatar użytkownika
pinkus

pinkus Wto Paź 24, 2017 7:39 pm

Mam nadzieję że odłożona nie na zawsze. Zagłosuje na każdego kto odbierze media z niemieckich hande
Awatar użytkownika
koszmarrrr

koszmarrrr Śro Paź 25, 2017 8:05 am

"ja" napisał(a): a dlaczego piekarze maja pracowac w niedziele, jak wolne to wszyscy nikt nie pracuje,ochroniarze polityków tez powinni miec wolne, piloci, kierowcy
Lekarzy pozwalniać na wekend będzie taniej a zwolnionych wysłać do kościołów które też należy w niedziele pozwalniać bo to wolne
Awatar użytkownika
bob

bob Śro Paź 25, 2017 8:32 am

reforma sądów odłożona, repolonizacja mediów odłożona kurde weźcie się do roboty!!!
Awatar użytkownika
TVN24

TVN24 Śro Paź 25, 2017 9:13 am

"PatriotaPolak" napisał(a): Prawdziwi Polacy powinni czerpać wiedzę tylko z mediów z polskim kapitałem np. Gazety Wyborczej, Tygodnika "Nie", Tygodnika Polityka czy z Polsatu.
I TVN-U GOEBBELS !!!
11
Awatar użytkownika
jan

jan Śro Paź 25, 2017 11:40 am

pani marzy o prlu, jedna gazeta, jeden sluszny poglad i tyle
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości