[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Emitel i TV Spektrum Cyfrowego Polsatu zakończyły spór sądowy ws. MUX-8

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
K.

Emitel i TV Spektrum Cyfrowego Polsatu zakończyły spór sądowy ws. MUX-8

K. Czw Paź 22, 2020 8:54 am

Podobnie błędem będzie uruchomienie MUX R1 i MUX R2 DAB+ dla radiofonii komercyjnej, większość będzie w polaryzacji pionowej (V), gdzie muxy telewizyjne w większości ma pol. poziomą (H).
Awatar użytkownika
Teraz

Re: Emitel i TV Spektrum Cyfrowego Polsatu zakończyły spór sądowy ws. MUX-8

Teraz Czw Paź 22, 2020 9:30 am

Multipleks 8 to faktycznie pomyłka. Na starych ponad 20 letnich antenach siatkowych odbiera poprawnie a na nowych za ponad 100 złotych nie działa i koniec. Znam się trochę na tym wiem o polaryzacji h i V i pasmie uhf/VHF. Do tego słabiutki sygnał proszę zobaczyć nadajnik w Leżajsku jaka jest moc mux 1,2 czy 3 a jaka mux8.
Awatar użytkownika
toni

toni Czw Paź 22, 2020 11:17 am

"Teraz " napisał(a): Multipleks 8 to faktycznie pomyłka. Na starych ponad 20 letnich antenach siatkowych odbiera poprawnie a na nowych za ponad 100 złotych nie działa i koniec. Znam się trochę na tym wiem o polaryzacji h i V i pasmie uhf/VHF. Do tego słabiutki sygnał proszę zobaczyć nadajnik w Leżajsku jaka jest moc mux 1,2 czy 3 a jaka mux8.
...to nie tylko w Leżajsku,ja mieszkam od Katowic około 40 km.z mux-a 8 obraz raz jest raz nie ma,moc nadajnika to 20 kW podobno,tak samo jest z Częstochowy.Testowałem wiele anten,na wszystkich to samo.Zawiercie dzielnica Karlin.
Awatar użytkownika
iksiński

iksiński Czw Paź 22, 2020 11:59 am

MUX8 to rzeczywiście pomyłka ale zagospodarowanie (realnie zablokowanie) MUX4 na kodowaną telewizję to już jest na granicy przestępstwa biorąc pod uwagę do czego ustawowo i konstytucyjnie powołana jest KRRiT. Jeżeli ładem w eterze ma być blokowanie przestrzeni nadawczej w interesie konkretnego operatora satelitarnego to jest już chlew.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Czw Paź 22, 2020 6:16 pm

Emitel i TV Spektrum porozumieli sie a ja jak nie mam tak nie mam MUX8.
Awatar użytkownika
Solosz

Solosz Czw Paź 22, 2020 10:21 pm

NOWA TV-co to kuźwa jest za telewizja?!?!?Miała być Moda na sukces, serwis informacyjny, nowe programy, a są starocie z Polsatu, fuuuujjjjj. Nazwa stacji nie adekwatna do oferty.
Awatar użytkownika
Parnus

Parnus Pią Paź 23, 2020 11:32 am

Co za brednie. Nigdy nie miałem problemu z odbiorem Mux-8, za to od początku jest problem z Mux-3. Częstochowa.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości