[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Emitel rusza z kampanią informacyjną na temat DVB-T2. Zmiany tłumaczą klocki Lego

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
.

Emitel rusza z kampanią informacyjną na temat DVB-T2. Zmiany tłumaczą klocki Lego

. Pią Wrz 11, 2020 8:41 am

dajcie spokój z wymianą, niedawno uruchomione dvb-t poczekajcie aż się popsują - co 2 lata nie będę wymieniać telewizora
Awatar użytkownika
gość

Re: Emitel rusza z kampanią informacyjną na temat DVB-T2. Zmiany tłumaczą klocki Lego

gość Pią Wrz 11, 2020 12:32 pm

"." napisał(a): dajcie spokój z wymianą, niedawno uruchomione dvb-t poczekajcie aż się popsują - co 2 lata nie będę wymieniać telewizora
Nie wymieniaj, staniesz się wreszcie wolnym człowiekiem zwłaszcza od naziemnej nachalnej indoktrynacji, którą najpierw wpuszczasz do domu, a potem narzekasz jaka to jest propaganda.
Awatar użytkownika
Dan

Re: Emitel rusza z kampanią informacyjną na temat DVB-T2. Zmiany tłumaczą klocki Lego

Dan Pią Wrz 11, 2020 12:35 pm

"." napisał(a): dajcie spokój z wymianą, niedawno uruchomione dvb-t poczekajcie aż się popsują - co 2 lata nie będę wymieniać telewizora

Bez przesady, ostatnia wymiana telewizorów to był rok 2012 (właściwie dalej nie obowiązkowa wtedy jak i w 2022 roku).
Jak ktoś chce, to sobie dalej może sobie oglądać nawet i na starych kineskopach.
Awatar użytkownika
P

P Pią Wrz 11, 2020 12:59 pm

W filmie wyraźnie jest powiedziane, że wystarczy dekoder (który swoją drogą jest duuuużo tańszy niż telewizor. Nie warto przejmować się telewizją. Ja nie oglądam, bo Internet daje mi coś, czego telewizja (tym bardziej naziemna) nigdy mi nie da: możliwość słuchania i oglądania treści w róźnych językach (np. na YouTube czy Spotify). Wyszukuję to, co chcę obejrzeć, a gdybym polegał tylko na telewizji, to po angielsku czy hiszpańsku miałbym możliwość słuchać tylko serwisów informacyjnych, w kółko tych samych. To nudne, ale co kto lubi.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości