[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Empik nie otworzy z powrotem 40 salonów w galeriach handlowych. „Negatywny wpływ na rynek, ale koniec prasy wieszczono już od wielu lat”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sylwia

Empik nie otworzy z powrotem 40 salonów w galeriach handlowych. „Negatywny wpływ na rynek, ale koniec prasy wieszczono już od wielu lat”

Sylwia Pon Maj 04, 2020 6:59 am

Takie czasy.
Awatar użytkownika
hd

Re: Empik nie otworzy z powrotem 40 salonów w galeriach handlowych. „Negatywny wpływ na rynek, ale koniec prasy wieszczono już od wielu lat”

hd Pon Maj 04, 2020 8:00 am

Czyli się zamykają. Bo w sieci to wygra Amazon.
Awatar użytkownika
Ja

Re: Empik nie otworzy z powrotem 40 salonów w galeriach handlowych. „Negatywny wpływ na rynek, ale koniec prasy wieszczono już od wielu lat”

Ja Pon Maj 04, 2020 10:09 am

łącznie 100 m kwadratowych? Ktoś to czyta?
Awatar użytkownika
No nie wiem

No nie wiem Pon Maj 04, 2020 1:28 pm

Powstała możliwość renegocjacji umów najmu to duzi gracze korzystają, a CH nie mają wyboru - zostały postawione pod ścianą: albo usiądą do negocjacji, albo pozostaną z pustymi lokalami. Pocieszające jest, że sieci handlowe nie będą miały wyjścia i też muszą działać w centrach handlowych: ulic handlowych oferujących lokale na dobrych warunkach (w miarę dobrym stanie, dobrych warunkach biznesowych) jest w Polsce niewiele.
Awatar użytkownika
anna-maria

anna-maria Pon Maj 04, 2020 3:40 pm

Nie wiem o co tyle szumu.W stacjonarnych EMPIK-ach normalne ceny mają tylko papierowe gazety, bo taniej nie da się ich kupić gdzie indziej. Wszystkie inne artykuły w EMPIK-ach mają ceny droższe niż konkurencja (książki, albumy, płyty itd.). EMPIK to drogi sklep i tyle.
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Pon Maj 04, 2020 6:00 pm

"anna-maria" napisał(a): Nie wiem o co tyle szumu.W stacjonarnych EMPIK-ach normalne ceny mają tylko papierowe gazety, bo taniej nie da się ich kupić gdzie indziej. Wszystkie inne artykuły w EMPIK-ach mają ceny droższe niż konkurencja (książki, albumy, płyty itd.). EMPIK to drogi sklep i tyle.

Drogi, ale z drugiej strony z najlepszą ofertą na rynku.
Awatar użytkownika
Pdm

Pdm Wto Maj 05, 2020 11:17 am

Zmieniają się jedynie kanały dystrybucyjne. Inne praktyki jak np. zamiłowanie do cenzury pozostaje bez zmian.
Awatar użytkownika
m.charzyński

m.charzyński Wto Maj 05, 2020 4:52 pm

"Pdm" napisał(a): Zmieniają się jedynie kanały dystrybucyjne. Inne praktyki jak np. zamiłowanie do cenzury pozostaje bez zmian.

Jakiej cenzury?
Awatar użytkownika
zuza

zuza Wto Maj 05, 2020 5:06 pm

W Arkadii i Galerii Północnej były wczoraj otwarte...
Awatar użytkownika
dom

dom Śro Maj 06, 2020 10:56 am

Winny jest obecny rząd pis, powinni domagać się odszkodowanie za przymusowe zamknięcia swoich salonów
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości