[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Endomondo znika z rynku. Można zachować lub przenieść swoje dane

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Atalantan

Endomondo znika z rynku. Można zachować lub przenieść swoje dane

Atalantan Pon Lis 02, 2020 3:02 am

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a właściwie ich brak z darmowej aplikacji.
Awatar użytkownika
Karlsson

Re: Endomondo znika z rynku. Można zachować lub przenieść swoje dane

Karlsson Pon Lis 02, 2020 7:02 am

Dlatego wiele lat temu wybrałem Sports Trackera. Mam abonament, ale nikt mnie w konia nie robi.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pon Lis 02, 2020 7:18 pm

je8ane underarmour, po przejęciu endo cały czas miało jakieś problemy, teraz wiadomo dlaczego
Awatar użytkownika
Ka

Ka Śro Lis 04, 2020 9:51 pm

I to jest bardzo pomocny artykuł bo faktycznie tak to działa jak piszecie
Awatar użytkownika
Manio

Manio Czw Lis 05, 2020 8:13 am

Niestety, ale opisany sposób nie działa. Już trzy dni czekam na przeniesienie danych i nie przenosi ani do MapMyRun ani do MapMyFitness. UnderAmorur powinno przestać istnieć.
Awatar użytkownika
TOM

TOM Czw Lis 05, 2020 10:20 pm

Dokładnie to Under Amorur zepsulo endomondo.
Endomondo choć nie było najlepsze to właśnie było najlepsze, bo było najbardziej pro społecznościowe
Awatar użytkownika
Facet61

Facet61 Śro Lis 18, 2020 10:08 am

Niestety nie popisali się. Z endomondo korzystam od września 2010r. Ponad 15 tyś. km różnej aktywności, mnóstwo danych, zdjęć dużą część z tego szlag trafi. Wprawdzie przeniosłem dane do nowej aplikacji, poszło bez problemów, ale mocno okrojone, bez zdjęć i wielu parametrów. Miałem mnóstwo treningów importowanych z pliku fit, z prędkością, kadencją, tętnem i mocą. Teraz odczyt danych to prędkość i tętno reszta tylko w wersji premium. Z każdego treningu na ergometrze wioslarskim miałem zdjęcie z monitora pm3 z podsumowaniem treningu, teraz szlag to trafił. Będę szukał innej platformy treningowej, bo taka polityka firmy jest dla mnie nie przyjęcia.
Awatar użytkownika
szybki

szybki Sob Lis 28, 2020 8:19 pm

Ja zrobiłem tak jak jest podane i do paru dniach poprzenosiło mi wszystko
Awatar użytkownika
leon

leon Nie Gru 06, 2020 11:17 am

Ciekawe kto odda kasę za wykupienie opcji premium?????!!!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości