WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
yui

Eryk Mistewicz: Tomasz Lis działa z rozmysłem i na zimno (opinia)

yui Pią Paź 11, 2013 4:17 am

Co ten zakompleksiony tłuscioch i PIS-ior jeszcze wymyśli?
Awatar użytkownika
Widz

Re: Eryk Mistewicz: Tomasz Lis działa z rozmysłem i na zimno (opinia)

Widz Pią Paź 11, 2013 7:59 am

To oczywiste. Dobrze, że o tym mówi.
Awatar użytkownika
eryczek

eryczek Pią Paź 11, 2013 8:35 am

Pan Eryk odgryza się za krytyczne teksty Lisa na swój temat. Też malutkie i prostackie
Awatar użytkownika
doraq

doraq Pią Paź 11, 2013 9:38 am

Niezaleznie od wszystkiego - bardzo trafna diagnoza. W 100 proc. trafione. Ktokolwiek spojrzy obiektywnie, bez politycznych konotacji, musi sie zgodzic. Niewazne co panowie o sobie mysla i pisza nawzajem. Wazne co jest prawda.
Awatar użytkownika
Borek

Borek Pią Paź 11, 2013 9:39 am

Bardzo mi sie podobalo, gdy Lis zaprosil do swojego programu TV swojego pelnomocnika procesowego, robiac mu reklame. oczywiscie przedstawil go jako eksperta, a nie jako swojego adwokata. Lis i wiarygodnosc to niestety zupelnie rozne sprawy.
Awatar użytkownika
Ann

Ann Pią Paź 11, 2013 9:49 am

Mozna wielbic (lub nienawidzic) Lisa za poglady polityczne lub za sposob, w jaki pisze lub robi Newsweeka. Ale to nie zmienia faktu, ze obiektywnie Mistewicz ma absolutna racje. Milosc do Lisa nie moze byc slepa. Im bardziej jest slepa, tym wiecej szkod robi.
Awatar użytkownika
Kto wykańcza dziennikarstwo?

Kto wykańcza dziennikarstwo? Pią Paź 11, 2013 10:18 am

Wie o czym mówi. Sam jako dziennikarz Wprost dostawał od różnych firm przelewy. Można jeszcze sprawdzić na jego koncie ile i od kogo. I nie były to pieniądze za udział w reklamie.
Awatar użytkownika
katon

katon Pią Paź 11, 2013 10:20 am

Recepta -chcesz mieć negatywne opinie o Lisie- poproś o wypowiedź Gugałę i "ekspertów medialnych" Godzica i Mistewicza -paszkwil gotowy.
Awatar użytkownika
mysia

mysia Pią Paź 11, 2013 11:30 am

katon, to nie jest kwestia tego kto pisze tylko czy ma rację albo nie, może tak od wycieczek osobistych przejść do merytorycznej wypowiedzi - uważasz że reklamowanie przez dziennikarza hotelu i firmy produkującej napoje energetyczne jest ok? albo może że facet który jest w dziennikarstwie od 20 lat zrobił coś takiego z nieświadomości?
Awatar użytkownika
mysia

mysia Pią Paź 11, 2013 11:32 am

Kto wykańcza dziennikarstwo? napisał(a):Wie o czym mówi. Sam jako dziennikarz Wprost dostawał od różnych firm przelewy. Można jeszcze sprawdzić na jego koncie ile i od kogo. I nie były to pieniądze za udział w reklamie.

jak masz to pokaż a nie opowiadasz tylko
Awatar użytkownika
jajo

jajo Pią Paź 11, 2013 11:49 am

Talentem Lisa jest jego wielka bezczelność, Widać ma podobne zdanie o stanie dziennikarstwa co pozostali "forumowicze", więc przynajmniej postanowił zgarnąć jak najwięcej kasy (dwie żony, cztery córki - to zobowiązuje). Ja tylko dziwię się szczerze, że Lis stanowi jakiś punkt odniesienia dla oceny środowiska dziennikarskiego. Ten zawód upadł juz dawno (nikt np. nie potrzebuje w mediach dobrych dziennikarzy z doświadczeniem, bo nie tylko zagrażaja obecnym "szefom", ale przestrzegaja reguł tego zawodu czyli np. nie będą uskutecznić kryptoreklamy). Z totalnego upadku dziennikarstwa zdaja sobie sprawę politycy i wykorzystują to na codzień. Gdyby dziennikarstwo jeszcze istaniało, to politycy nie śmieliby robic tego, co wyprawiaja w telewizji publicznej. Tak naprawdę chodzi o władzę i pieniądze (a najbardziej o to drugie).
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Paź 11, 2013 12:04 pm

nie ma czegos takiego i nigdy nie bylo jak dziennikarz niezalezny
Awatar użytkownika
mms

mms Pią Paź 11, 2013 3:45 pm

gdyby to było zrobione z rozmysłem i profesjonalnie to ok, ale placement u Lisa przypomina reklamy z początku lat dziewięćdziesiątych: Duże chamskie napisy, a jakby ktoś nie zauważył to jeszcze olbrzymi sponsorowany pseudokomentarz pod spodem. Żenada na całego.
Awatar użytkownika
bgbb

bgbb Sob Paź 12, 2013 12:36 pm

Ojej Eryk samozwańczy król Twittera dał głos. Weź się koleś nie ośmieszaj. Cały Internet sobie z ciebie kpi
Awatar użytkownika
august

august Sob Paź 12, 2013 8:29 pm

Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o jesiennej akcji ochronnych szczepień dla lisów przeciwko wściekliźnie, która zostanie przeprowadzona w dniach 5-14 października br.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości