WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej
 

Eska nowym liderem w Lublinie, duży spadek Jedynki

Andrzej Czw Sie 01, 2013 8:20 am

Kiedy wreszcie Jedynka przestanie dołować? Może prezes Siezieniewski zamiast bawić się we Włoszech na Tour de Pologne (ciekawy udział prezesa publicznego radia w prywatnym przedsięwzięciu...zapewne służbowy...) zacznie się zajmować radiem i weźmie do galopu dyrektora Jedynki.
Awatar użytkownika
jac
 

Re: Eska nowym liderem w Lublinie, duży spadek Jedynki

jac Czw Sie 01, 2013 8:31 pm

Jedynka dołuje od kilkunastu lat. To nie wina Siezieniewskiego, Dąbrowy czy innych nielubianych. To wina lat zaniedbań. Ta stacja potrzebowała zmian a Dąbrowa jako jedyny się na to odważył. W przeciwnym wypadku za 20 lat umarłby ostatni słuchacz tej stacji, ponieważ do niedawna nie mieli nic do zaoferowania dla nowych słuchaczy. Trzonem słuchaczy tej stacji byli rolnicy z wiosek.

Cała oprawa muzyczna i Jingle w ogóle nie pasowały do nowoczesnego radia nadającego w najnowocześniejszych technologiach. Hejnał to katorga dla uszu.

Oczywiście, że słuchalność spada. Jednak tylko odważne zmiany mogą to zatrzymać. I nie uda się tego zrobić w rok, czy dwa.
Awatar użytkownika
Bez klapek na oczach
 

Re: Eska nowym liderem w Lublinie, duży spadek Jedynki

Bez klapek na oczach Pią Sie 02, 2013 2:51 pm

Jac, nie pisz głupot. Jedynka dołuje, bo Dąbrowa, pod koniec 2011 r., zwolnił Jakubowskiego. Za jego obecności trzymano największe wytwórnie na dystans. Dbano o proporcje na playliście. Playlista była coraz bogatsza, a często ciekawsza niż w Trójce. To za jego obecności, w ramach oprawy muzycznej, pojawiały się niezależne produkcje. Tak! W Jedynce! Trzeba było się pozbyć człowieka, by móc robić to, co się robi teraz. Nie przez przypadek zaczęto od niego. Później zwolniono Adama Dobrzyńskiego. Teraz mamy nieustającą promocję festiwalowych chałturników, pupilków rozgłośni komercyjnych i ich "wizyty" w Muzycznej Jedynce. Audycji Romualda słuchało kilkaset tysięcy ludzi, mimo tego, że leciała w nocy! Pozbyto się ich jedną decyzją! I nie był problemem rock, bo audycję zastąpiono inną o tym samym profilu muzycznym! Problemem nie był Romuald. Problemem był szef muzyczny, a był nim Romuald... Jedynka to sieczkarnia do zarabiania pieniędzy. Broni się tylko po północy. Nie opowiadaj głupot o zmianach. Bo jedyne to pozbycie się wartościowych ludzi, zmiana dżingli, skrócenie hejnału i ściągnięcie paru ludzi z grupy Agora (of course).
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości