[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Eska TV znika z naziemnej telewizji cyfrowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Benny

Eska TV znika z naziemnej telewizji cyfrowej

Benny Śro Wrz 28, 2016 4:22 am

Wspaniała wiadomość. Bardzo mnie to cieszy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Biały Królik

Re: Eska TV znika z naziemnej telewizji cyfrowej

Biały Królik Śro Wrz 28, 2016 9:35 am

jeden gniotowaty kanał zastąpią drugim...........jeszcze gorszym
Awatar użytkownika
G32

G32 Śro Wrz 28, 2016 11:57 am

A kiedy ESKA TV wróci na Listy Cyfrowego Polstu
Awatar użytkownika
aa

aa Śro Wrz 28, 2016 12:53 pm

szkoda...
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Śro Wrz 28, 2016 2:24 pm

Mocno na tym stracą. Raczej większość widzów nie zamieni Eski TV na kanał z ramówka dla pań domu
Awatar użytkownika
eskatuijhj

eskatuijhj Śro Wrz 28, 2016 2:49 pm

Przepraszam bardzo nie mam aktualnie eski tv chociaż mam płatną kablówkę ,ale z tego co wiem to nic aktualnie się nie zmieniło w eska tv dotyczące programów.ramówka ta sama nudna od października wchodzą dwa nowe programy instalista i pozdrolista a także miejska lista i co się slucha a reszta to to samo.bzdury tu piszecie ramówka jest niezmieniona oprawa ta sama brzydka i stara bo ma już rok.oglądalnosc dzis wynosić będzie zaledwie 30%z czego większy zasięg to będzie ta aplikacja i online.mają za swoje
Awatar użytkownika
jdubdhhd

jdubdhhd Śro Wrz 28, 2016 2:50 pm

Najbardziej szkoda mi prezenterów bo byli fajni wiem ze będą nadal tam pracować ale to juz nie będzie to samo
Awatar użytkownika
besa

besa Śro Wrz 28, 2016 8:04 pm

Nie podoba mi się to, gdy byłam w domu to cały dzień była włączona eskatv a teraz co
Awatar użytkownika
chujec

chujec Czw Wrz 29, 2016 2:30 am

pff. jeszcze niech polo tv zdejmą z tym żałosnym disco z pola i będe zadowolony. do niewidzenia eska.
Awatar użytkownika
wera

wera Czw Wrz 29, 2016 3:10 pm

teraz zrobili jakieś wielkie gówno ja chcę powrotu eski !!!!!!
Awatar użytkownika
koral

koral Czw Wrz 29, 2016 4:15 pm

eska się sprzedala czy co lipa widać gdzie nas ma eska
Awatar użytkownika
Sayumi

Sayumi Czw Wrz 29, 2016 5:24 pm

Trochę szkoda, że Eska zostaje zastąpiona przez 8TV, bo u mnie w domu nikt nie ogląda seriali dla starych bab (tylko mama i babcia czasami). Ale pociesza mnie fakt, że mam nc+ i mogę oglądać w drugim telewizorze (aż czuję weekendowe walki o pilota :D ). Cieszy mnie również powrót ,,Miejskiej Listy" oraz 'Co się Słucha?" , ponieważ te programy bardzo lubiłam (jeszcze tylko ,, Polska Lista" ,,Fejslista" i będzie jak za starych dobrych czasów).
Awatar użytkownika
Heheszky

Heheszky Czw Wrz 29, 2016 7:00 pm

"Benny" napisał(a): Wspaniała wiadomość. Bardzo mnie to cieszy

To jest zła wiadomość! bo to oznacza koniec eski na naziemną!
Awatar użytkownika
Nie zawiedziona

Nie zawiedziona Czw Wrz 29, 2016 9:43 pm

Na Eska TV i tak były ciągle te same piosenki, bez polotu, mało interesujące, więc gdy włączałam od wielkiego święta to niemal natychmiast przełączałam kanał. Na świecie jest przynajmniej kilkanaście dobrych wokalistów, czy wokalistek, ale uparli się by ciągle tych samych promować, więc działanie indoktrynacyjne stosowane przez Eskę dało się wyczuć. Czyli 'słuchajcie tego co my Wam każemy'. Wiem, bo były czasy, gdy słuchałam tej stacji dzień po dniu, ale przestałam, gdy coraz bardziej zaczęła mnie irytować powtarzalność.
Awatar użytkownika
J.

J. Sob Paź 01, 2016 7:52 pm

Smutno. U mnie cały czas Eska właśnie leciała. Co prawda, niektóre programy miała dziwne, ale reszta była super. Jeden z moich ulubionych kanałów... Tego 8tv na pewno nie będę oglądać. Próbowałam, ale mi działa na nerwy.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości