WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
j

Establishment Hillary Clinton wygrał z populizmem Donalda Trumpa (opinie o debacie)

j Śro Wrz 28, 2016 8:56 am

Farmy trolli to może wy w Polsce utrzymujecie.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Establishment Hillary Clinton wygrał z populizmem Donalda Trumpa (opinie o debacie)

prawnik Śro Wrz 28, 2016 9:21 am

Dziś rano słyszałem cytat z prasowy:
"Jeśli UK zasłużyło na Brexit, a Polska na Kaczyńskiego, to USA zasłużyło na Trumpa".

Wydaje się, że nadeszło pokolenie, które pragnie rozwiązywać rzeczywiste, a także zmyślone lub pozorne problemy przy użyciu metod nie nadających się do rozwiązywania czegokolwiek.

Inaczej ujmując: już prawie 100 lat nie było wielkiej wojny światowej, więc narody zaczęły śmiało kroczyć w stronę tej katastrofy.
Awatar użytkownika
prawnik

Re: Establishment Hillary Clinton wygrał z populizmem Donalda Trumpa (opinie o debacie)

prawnik Śro Wrz 28, 2016 9:25 am

Lub inaczej: Ludzie znudzili się, a jednocześnie ich wiedza ogólna spadła. Chcą coś zmienić, ale nie wiedzą co i próbują na ślepo znaleźć rozwiązanie problemu, którego nie potrafią opisać.
Awatar użytkownika
dim

dim Śro Wrz 28, 2016 9:45 am

ocena większych amerykańskich portali jest wręcz przeciwna, ale wybory pokażą
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Wrz 28, 2016 10:24 am

@prawnik za dużo wyborczej i rynszTok czytacie , towarzyszu;) ale podoba mi się ta manipulacja- skoro kaczor jest winny brexitu , to może tez być winny za wybór trumpa,:) ale wiadomo naród głupi i śmierdzacy i nic nie wie, za to my elyty i kasty ,np prawnicze:), takie wykształcone, takie fajne, i wszystko wiedzące:)
Awatar użytkownika
prawnik

prawnik Śro Wrz 28, 2016 12:03 pm

Ach, conf... Jestem dużo za młody na bycie towarzyszem. Z resztą jako potomka rodziny katyńskiej i tak by mnie pewnie nie przyjęli.

Możesz uważać mnie za wstrętną, pogardzaną elytę. Kastę (chociaż "zrobiłem się sam" - nie mam żadnego prawnika w swej chłopsko-inteligenckiej rodzinie).

Tylko potem będziesz do tej elyty przychodził, prosząc: "wylecz", "załatw", "obroń", "pomóż". I dostaniesz to leczenie, pomoc, obronę. A potem znów będziesz mógł opowiadać, że elyty są złe...

Taka moda teraz. Moda na głupotę.
Awatar użytkownika
mm

mm Śro Wrz 28, 2016 1:28 pm

"conf" napisał(a): @prawnik za dużo wyborczej i rynszTok czytacie , towarzyszu;) ale podoba mi się ta manipulacja- skoro kaczor jest winny brexitu , to może tez być winny za wybór trumpa,:) ale wiadomo naród głupi i śmierdzacy i nic nie wie, za to my elyty i kasty ,np prawnicze:), takie wykształcone, takie fajne, i wszystko wiedzące:)

conf jesteś idealnym przykładem osoby nie potrafiacej czytać ze zrozumieniem. Zastanawiam się czy wytyczne partyjne dostajesz na piśmie czy też w formie komiksu. Obstawiam to drugie.
Awatar użytkownika
privat

privat Śro Wrz 28, 2016 8:24 pm

Trump populistą a Clinton nie?! Co za obłuda i przewrotność! Trump nie jest idealny, nawet nie do końca wiadomo czego się spodziewać, ale w najgorszym wypadku i tak będzie lepszym wyborem niż wybór Clinton.
Awatar użytkownika
conf

conf Śro Wrz 28, 2016 9:11 pm

ahh drogi prawniku i mm - wiem co to czytanie ze zrozumieniem, ale jeszcze lepiej wyczuwam manipulacje w stylu "dzisiaj słyszałem taki cytat ..." i połączenie w pewien schemat kaczora, brexitu i trumpa:) za stary jestem na takie teksty;) a co do przodków, z całym szacunkiem dla twoich - to teraz wielu sobie nagle przypomina zę gdzieś, kiedys mieli dziadka w katyniu, ak czy w powstaniu:) jak to ładnie ująłeś - taka moda. za 10 lat jak się zmieni władza, i watr zmian zawieje w druga stronę, to ci sami zaczną nagle o nich zapominać.:) Sam pochodzę z chłopsko- rzemieslniczej rodziny, a mój dziadek nie był nikim niezwykłym - ale życie stracił w 44 za pomoc partyzantom- dostarczał im żywność do lasu i nakryty na wywozce został z miejsca zastrzelony i pozostawiony w rowie:( a co do elit to super że leczycie, pomagacie, bronicie- super , ale z tego co wiem nie robicie tego za darmo- pobieracie za to pensje jak każdy, a wiekszość w budzetówce, ochronie zdrowia i służby wojskowe są płacone z naszych podatków:) co do ciebie prawniku to jestem dumny że bronisz i załawiasz problemy ludzi w sądzie całkowicie za darmo, no bo w końcu chyba nie pobierasz za to od nich pieniędzy, prawda - można powiedzieć że jesteś prawdziwym społecznikiem;)? i myśle że tak samo twoi koledzy w kancelariach i wiem te wszystkie reprywatyzacje, nepotyzmy czy załtwianie kolegom spraw w sadach to są zwykłe oszczerstwa glupiego luda, które nie rozumie ile dla nich robicie , prawda?;)
Awatar użytkownika
Ała

Ała Czw Wrz 29, 2016 6:59 am

Ja też słyszałem ten cytat w prasówce. To z komentarza CNN nawiązującego do wizyty Nigela Farage w USA. Farage poparł Trumpa.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Czw Paź 20, 2016 1:29 pm

Czemu wszelkie media nazywają, co do zasady, osoby promujące niższe podatki - populistami? Przecież socjalizm to jest populizm.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości